% 0,49 Faiz 60 Ay Vade İş Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi ile

Çocuğuyla birlikte masrafları da büyüyen çift bile mutlu oldu. Her ihtiyaca uygun kredi % 0,49’dan başlayan faiz oranları ile, 60 ay’a varan vadeler ile, 30 Bin TL’ye kadar kredi İş Bankası’nda. Bankanın kredi kampanyası serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler için kredi alma imkanı sunuyor.

İŞ Bankası Nisan Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm kredi almak isteyenlere aylık %0,49 faiz oranıyla kredi kullanma fırsatı sağlıyor. Kredi kampanyası kapsamında 0,49 faizle 12 ay vade ve 5.000 TL’ye kadar kredi çekilebiliyor. Kampanya ile saha uzun vadeli krediye ihtiyaç duyanlar da düşünülmüş. Uzun vadeli ve yüksek miktarlı kredi arayanlar 60 ay vade ve 30.000 TL’ ye kadar farklı kredi seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. İş Bankası’nın Her İhtiyaca Uygun Kredi kampanyası’ndan Maximum Kart’ı ve otomatik fatura ödeme talimatı olan Maksimum İhtiyaç Paketi sahipleri indirimli faiz oranları ile yararlanabiliyor.

İş Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi başvurusu yapmak için aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİ 4402’ye SMS göndermek yeterli oluyor. Bunun yanında İş Bankası kredi başvurusu İş Bankası şubelerinden, İş Bankası’nın tüm yurtta yaygın olan Bankamatik’lerinden, İş Bankası İnternet Şubesi’nden, İş Bankası’nın 444 02 02 no’lu Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan yapılabiliyor. İş Bankası’na kredi başvurusu yapanlar başvurularına cevaplarını kısa süre içinde alıyorlar.

Tags : , , , , , , , , ,

One thought on “% 0,49 Faiz 60 Ay Vade İş Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi ile”

  1. 30.000 TL YE 60 AY VADE OLDU MU FAİZ ORANI NE OLUYOR PEKI?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredili Bankomat-724 ile ATM Kartına Nakit Kredi Vakıfbank’ta

Vakıfbank'ın banka kartı Bankomat-724 sahibi olanlar Hızır 7/24 hizmeti ile nakitsiz kalmıyorlar. Hızır 7/24 ile Bankomat-724 kartına anında nakit kredi...

Kapat