Garanti Esnek Kredi – Esnek Destek Kredisi nedir?

Garanti Bankası Esnek Destek Kredisi nedir? Garanti Esnek Kredi ile kredilerini nasıl kullanacaklarını Garanti müşterileri belirliyor. Garanti Esnek Destek kredisi kredinin bir kısmını şu anda, geri kalanını daha sonra kullanmak mümkün oluyor. Kredi kullanmak isteyen ancak ne kadar krediye ihtiyaç duyacaklarını şimdiden tam olarak belirleyemeyenler için Garanti Esnek Destek Kredisi birebir.

Esnek Destek Kredisi değişen koşullara göre dilim dilim kredi kullanılabiliyor. Garanti Esnek Destek Kredisi almak isteyenler kredi limitini belirliyorlar. Belirlenen limitin en az 1/3’ünü hemen kullanıyorlar. Limitin geri kalanını kullanmak için önlerinde 6 ay süre oluyor. 6 ay içinde bir dilim, iki ya da üç dilim kredi kullanılabiliyor. Geri kalan limiti kullanmak da zorunlu değil. Belirledikleri limitlerinin hepsine ihtiyaç duymayanlar dilerlerse geri kalan limiti kullanmıyorlar.

Garanti Esnek Destek Kredisi kullanmak isteyenler kullandıkları dilim için faiz ödüyorlar. Böylece hemen Garanti Esnek Destek Kredisi’ne başvuranlar boşuna faiz ödemiyorlar.

Garanti Bankası Esnak Kredi için başvuru alt limiti 10.000 TL. Maksimum 36 ay vade ile kullanılabilen Garanti Esnek Kredi en fazla 4 dilimde kullanılabiliyor. Esnek Kredi için başvuru yaparak limitlerini belirleyenlerin limitlerinin tamamını kullanılmaları zorunlu değil. Kredinin kullanılmayan kısmı ilk 6 ayın sonunda kapatılıyor. Kullanılan kısım için kullandırım anında bankada geçerli olan Esnek Destek Kredisi faiz oranı uygulanıyor. Garanti Esnek Kredi başvuruları bir gün içerisinde değerlendirelerek sonuçlandırılıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Esnek Kredi – Esnek Destek Kredisi nedir?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Cepten Kredi Başvurusu 5030 Para Cepte Finansbank Kolay Kredi ile

Bireysel ihtiyaç kredi almak için belki de en kolay yol cepten kredi başvurusu yapmak. Cep telefonunu kullanarak SMS ile kredi...

Kapat