Düşük Kredi Taksit Ödemesi ile Garanti İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankasının düşük kredi taksitlerine sahip kredi kampanyası Esnek Destek Kredi paketleriyle devam ediyor. Düşük taksitlerle ödemelere başlanan kredi kampanyası ile azar azar kredi taksiti ödemek mümkün oluyor. Az ödemeli taksitlerle başlayan kredi geri ödemeleri daha sonraki dönemlerde belirli yüzdelerde artıyor.

Garanti Tam Destek Kredisi ile 80 TL ile başlayan taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi alınabilirken 160 TL ile başlayan taksitle ise 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kredi kampanyası ile ihtiyaç kredileri 60 ay vade ile sunuluyor. Dileyenler 12 ay taksitle aylık % 0,58 faiz oranıyla 5.000 Lira kredi kullanılabiliyor. Kredi kampanyasında kredi taksitleri vade sonuna kadar her altı ayda bir % 12 oranında artıyor.

Kredi kampanyası ile memur olsun, işçi olsun, serbest çalışan olsun tüm ücretliler, memur, işçi, bağkur emeklileri, kira ve faiz geliri gibi gelirlere sahip olanlar düşük kredi taksitleri ile kredi çekme şansına sahip oluyorlar.

Garanti Bankası 80’e 5.000 Kredisi’ne Garanti’nin internet sitesinde bulunan Başvur butonu ile başvuru yapılabiliyor. Garanti Bankası İnternet Şubesi kullanıcısı olanlar İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden başvuru yapabiliyorlar. Hemen başvuru yapanlar anında kredi onayını alıyorlar. Onaylanan kredi başvurusunun ardından en yakın Garanti Bankası şubesine gerekli belgelerle giderek kredi başvurusu kesinleştirilebiliyor. Kredi kullananlar kredi taksitlerini Garanti şubelerinden ya da Garanti İnternet Şubesi’nden yaparak kredi ödemesini gerçekleştirebiliyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Düşük Kredi Taksit Ödemesi ile Garanti İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Esnek Kredi – Esnek Destek Kredisi nedir?

Garanti Bankası Esnek Destek Kredisi nedir? Garanti Esnek Kredi ile kredilerini nasıl kullanacaklarını Garanti müşterileri belirliyor. Garanti Esnek Destek kredisi...

Kapat