Denizbank ATM Bankacılığı ile Yapılan İşlemler Neler

Denizbank müşterileri Denizbank’ın 1.200’ü aşkın DenizBank ATM’sinden her türlü bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bunun yanısıra Denizbank Banka Kartı ile 1.100’e yakın PTT ATM’sinde işlem yapmak mümkün oluyor. PTT ATM’lerinde işlem yapma olanağı Denizbank PTT iş birliği ile sağlandı. PTT ATM’leirnden para çekme ve bakiye sorma işlemleri ücretsiz gerçekleştiriliyor. Denizbank Kredi Kartları ile de PTT ATM’lerinden Nakit Avans işlemleri yapılabiliyor.

Denizbank ATM’lerinde Denizbank kartı olmadan da kartsız işlem menüsünden şu bankacılık işlemleri gerçekleştiriliyor: hesaba para yatırma, kredi kartı borç ödeme, şans oyunu ödemeleri, site – aidat ödemeleri. Denizbank ATM’leri ile bankacılık işlemleri çok kolay, pratik ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

DenizBank ATM’lerinde müşterinin kullandığı karta özel işlem menüsü ve ekran tasarımlarıyla ayrıcalıklı işlem yapmanın keyfi yaşanıyor. Denizbank Banka Kartı ile Mevduat İşlemleri Menüsünden bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Denizbank Kredi Kartları ile ATM’lerin Kredi Kartı İşlemleri Menüsü kullanılarak işlem gerçekleştirilebiliyor. Ön Ödemeli Kart sahipleri ATM ekranından Ön Ödemeli Kart Menüsünü tercih ederek işlemlerini yapabiliyorlar. Denizbank İşletme Kartı olanlar KOBİ Kredileri ve Kredi Kartı İşlemlerini aynı ekranda görerek işlem yapma imkanına sahip oluyorlar. Denizbank’tan Özel Menü Üretici Kartı olanlar Üretici Dostu Üretici Karta Özel Menüsünden bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Denizbank ATM Bankacılığı ile Yapılan İşlemler Neler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank’tan 36 Ay Vadeli 3000 TL Kredi 36 Ay Vadeli

Denizbank Cebimde Kredi kampanyalarına devam ediyor. Denizbank'ın son kampanyasıyla bahar aylarında nakit ihtiyacı duyanlar Bahar Kredisi fırsatıyla rahatlıyorlar. Üst limiti...

Kapat