Denizbank 49 TL Taksitle Kredi Bahar Kredisi Kampanyası

Denizbank’tan 5.000 TL Bahar Kredisi alanlar aylık 49 TL’den başlayan taksit ödüyorlar. 36 ay vadeli Denizbank Bahar Kredisi’nin başlangıç taksitleri 49 Lira. Denizbank ilk altı ay boyunca 49 TL taksit ödemesi yapma fırsatı sunuyor.

Deniz’den ferahlatan bahar fırsatı. ‘KREDİM yaz, TC kimlik no.nu 3280’e gönder.’ Denizbank’ın Bahar Kredisi kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken şey sadece bu. Denizbank’a SMS atanlar Bahar Kredisi fırsatlarından yararlanıyorlar. Denizbank Bahar Kredisi başvurusu yapnların kredi cevabı 5 dakika içinde SMS olarak cep telefonlarına geliyor.

Bahar Kredisi 15.000 TL üst limitli olarak kullanılabiliyor. Artan taksitli ödemeler 36 ay vade için geçerli. 36 ay vadeli olarak 5 Bin Türk Lirası kredi çekenler ilk altı ay boyunca ayda 49 Lira kredi taksidi ödüyorlar. Denizbank Bahar Fırsatı kredi kampayasında ilk altı aydan sonra ödenecek taksit tutarı 5.000 TL için 256,65 TL olarak gerçekleşiyor.

Tüm Denizbank kredileri gibi Denizbank Bahar Kredisi için de kefil istenmiyor, formaliteyle uğraşılmıyor. Denizbank Bahar Kredisi’nde kefil yok, evrak yok, formalite yok. Denizban Bahar Kredisi son başvuru tarihi 23 Nisan. Denizbank’ın Nisan Kredi kampanyası bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için güzel bir Bahar Kredisi fırsatı sunuyor.

Tags : , , , , ,

2 thoughts on “Denizbank 49 TL Taksitle Kredi Bahar Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank’tan Bahar Kredisi 79 Lira Taksitle 5 Bin TL Kredi

ING Bank kredi fırsatları Bahar Kredisi ile devam ediyor. ING Bank Bahar Kredisi 79 TL'den başlayan taksitlerle sunuluyor. Kredi 60...

Kapat