Cepten Kredi Başvurusu 5030 Para Cepte Finansbank Kolay Kredi ile

Bireysel ihtiyaç kredi almak için belki de en kolay yol cepten kredi başvurusu yapmak. Cep telefonunu kullanarak SMS ile kredi başvuruları hemen yanıtlanıyor. Cepten Kredi konusunda en hızlı servis veren bankalardan biri Finansbank. 5030 Para Cepte servisi ile Finansbank’a kredi başvurusu yapmak da sonuç almak da çok kolay.

Fnansbank’a cepten kredi başvurusu yapmak için 5030’a kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Adım adım nasıl cepten kredi başvurusu yapılır sorusunu sorarsak öncelikle T.C. kimlik numaranızı 5030’a kısa mesaj olarak göndermek gerekiyor. Finansbank’ın bu numarasına mesaj atarak sadece kimlik no’sunu yazıp göndermek başvuru için yeterli.

Kimlik numarasını SMS ile 5030’a gönderdikten kısa süre sonra aynı cep telefonuna bir kısa mesaj geliyor. Bu kısa mesajda kredi ön onayı verilip verilmediği bildiriliyor. Bu mesajın ardından ön onay alan tutardan daha fazla kredi kullanmak isteyenlerin gelir durumunu yazarak yeni bir mesaj göndermek gerekiyor. Gelir bilgisi ikinci bir mesajla yine 5030’a gönderiliyor. Gelir bilgisi mesajının boşluksuz olarak sadece rakamdan oluşması gerekli. Mesajda noktalama işareti veya harf kullanılmaması, örneğin 2.500 TL aylık geliri olan bir kişinin mesaja 2500 yazması isteniyor.

Bunun ardından yeni kredi miktarı talebi için cevap yine cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor. Kredi ön onayı verildiğini bildiren SMS mesajını aldıktan sonra sıra belgeleri hazırlamaya geliyor. Hazırlanması gereken belgeler ise nüfus cüzdanı, fatura ya da ikametgâh belgesi ve gelir belgesi. Bu belgelerle en yakın Finansbank ya da Kredi Kolay şubesine giderek kredi başvuru formunu doldurmak kredi başvurusunun tamamlanması için yeterli oluyor. Finansbank’ın müşteri temsilcileri bu aşamada her türlü yardımı yapıyor ve tüm soruları yanıtlıyorlar.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Cepten Kredi Başvurusu 5030 Para Cepte Finansbank Kolay Kredi ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kefilsiz Konut Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler ve Faiz Oranları Şekerbank

Kefilsiz konut kredisi veren banka arayanlar için Şekerbank ideal bir seçim. Banka 120 ay vdeli olarak çok uygun faiz oranları...

Kapat