Axess Kredi Kartı Borç Ödeme Noktaları Akbank Kart Ödemeleri

Axess Kredi Kartı borç ödemeleri otomatik ödeme talimatı verilerek ya da Akbank şubelerinden, internet şubesinden, ATM’lerden, Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla ve Akbank BTM’lerinden yapılabiliyor. Akbank şubesinden ödeme yapmak için herhangi bir Akbank şubesine giderek ödeme yapmak yeterli oluyor. Şubede ödeme nakit para verilerek yapılabileceği gibi Akbank’ta bulunan herhangi bir hesabın bakiyesinden de yapılabiliyor.

Akbank İnternet Şubesi’nden kredi kartı borç ödemesi yapmak için Akbank’ta vadesiz mevduat hesabı ve Akbank banka kartı olan Neo şifresi olması, ayrıca Akbank internet şubesine giriş yapmak için Akbank internet bankacılığı şifresinin alınmış olması gerekiyor. İnternet bankacılığı şifresi hesabın açıldığı şubeden alınabiliyor.

Akbank ATM’lerinden Neo kart kullanılarak kredi kartı borç ödeme (virman) işlemi yapılabiliyor. Akbank’ta Vadesiz Mevduat Hesabı ve Neo (Banka Kartı) kartı olanlar Axess’lerini Neo kartlarına tanımlatmış olmaları yeterli oluyor.

Akbank BTM’lerinden zarf gerekli olmadan para yatırarak kredi kartı ödemesi yapılabiliyor. Akbank BTM’leri yatırılan parayı otomatik olarak tanıyor ve otomatik olarak sayıyor. BTM sayım işlemini tamamladıktan sonra bulduğu tutarı ekranda gösteriyor ve BTM kullancısına onaylatıyor. Tutar doğru ise ve müşteri tarafından onaylanmışsa ödeme işlemi tamamlanmış oluyor.

Akbank Telefon Şubesi numarası olan 444 25 25’i arayarak kredi kartı borç ödemesi yapmak da mümkün. Akbank Telefon Bankacılığı ile Axess kart borcunu ödemek için mevcut Akbank hesabı veya özel olarak açılan Vadesiz Mevduat Hesabı kullanılabiliyor.

Otomatik ödeme talimatı vererek Axess kredi kartı borcunu ödemek için başvuru formunda yer alan ilgili alanı doldurmak yeterli oluyor. Başvuru sırasında otomatik ödeme talimatı vermeyenler istedikleri zaman Akbank Telefon Şubesi 444 25 25’i arayarak ya da ekstrenin arkasındaki talimat formunu doldurup, (0212) 329 32 32 numaralı faksa göndererek otomatik ödeme talimatı verilebiliyor. Ayrıca vadesiz hesabı Axess karta bağlayarak bu vadesiz hesaptaki bakiyeden kart ödemesi yapılmasını sağlamak mümkün.

Bunun yanısıra Akbank Axess kredi kartı borç ödemeleri online PTT Merkezlerinden, wap SMS Şubesi’nden de yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

One thought on “Axess Kredi Kartı Borç Ödeme Noktaları Akbank Kart Ödemeleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti 80 TL Taksitle 5000 Lira Kredi 160 TL Aylık Taksitle 10000 TL

Garanti Bankası Tam Destek kampanyaları ile düşük taksitlerle başlayan kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Tüm ihtiyaçlar için düşük taksitli kredi...

Kapat