Akbank Telefon Şubesi ile Telefon Bankacılığı İşlemleri

Akbank Telefon Şubesi ile telefon tuşlarını kullanarak daha hızlı temel bankacılık işlemlerini yapmak mümkün. Akbank’ın bankacılık işlemlerinden telefonla yararlanmak için aranması gereken Akbank Telefon Şubesi numarası 444 25 25. Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak telefonla sağlanan Sesli Yanıt Sistemi ile telefonunun tuşlarını kullanarak Döviz, Fon, Repo, Kredi Kartı Ödeme, Virman gibi birçok temel bankacılık işlemi yapılabiliyor.

Akbank Telefon Bankacılığı Nedir? 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi Akbank’ın bu konuda eğitim almış müşteri temsilcileri tarafından hizmet verilen bir birim. Akbank Telefon Şubesi’nde yazılım, donanım ve hizmet bileşenleri birbirlerini tamamlayacak şekilde hizmet veriyor. Yer ve zaman sınırı olmaksızın hizmet almayı sağlayan sistemle şubeye gitmeye gerek kalmadan, telefonun olduğu her yerden bankacılık işlemlerini yapma imkanı sunuyor.

Telefon Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır? Akbank’ın 444 25 25 numaralı Telefon Şubesi’nden kredi kartı ödemesi dışındaki parasal işlemleri yapmak için Bireysel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’ni imzalamış olmak gerekiyor.

Müşteri Numarası ve Neo Kart Şifresi ile 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak yatırım fonu, kredi kartı ödemesi gibi birçok bankacılık işlemi yapılabiliyor. Numarayı aradıktan sonra Akbank Müşteri Numarası ve Neo Kart Şifresini tuşlayarak işlemler gerçekleştiriliyor.

Kredi Kartı Numarası ve Kredi Kartı Şifresi ile Akbank Telefon Şubesi’nden bankacılık işlemi yapmak isteyenler 444 25 25’i aradıktan sonra kredi kartı numarası ve kredi kartı şifresini tuşlayarak tüm kredi kartı işlemlerini telefonla yapabiliyorlar.

Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla EFT, havale gibi işlemleri de içeren tüm bankacılık işlemlerini yapmak için Parola Talep Formu’nu doldurup Akbank şubelerine teslim etmek yeterli oluyor. Parola formunu doldurup müşteri temsilcisine teslim ettikten sonra Akbank tarafından gönderilecek SMS’e 3 gün içinde cevap vererek kullanılmak istenen parolanın Akbank’a bildirilmesi gerekiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Akbank Telefon Şubesi ile Telefon Bankacılığı İşlemleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Artan Taksitli Azar Azar Ödemeli Kredi Kampanyası

Finansbank'ın günde 2 TL'den başlayan taksitlerle 5.000 TL, 4 TL'den başlayan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. İhtiyaçları...

Kapat