Yapı Kredi Şubat Kredisi 7 Liraya 7000 TL Süper Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’nın Süper Kredi kampanyaları Şubat ayında da devam ediyor. Uzun vadelerle verilen Yapı Kredi Bankası Süper Kredi düşük taksit ödemeleri fırsatı sunan bir ihtiyaç kredisi olarak tasarlandı.

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyasıyla günde 7 TL’ye 7.000 TL kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Süper Kredi 36 ay vadeyle kullanılabiliyor. Süper Kredi kullanmak için başvurmak isteyenlerin BİREYSEL yazarak 4411 nolu SMS hattına kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyaları uzun bir zamandır ilgi görerek devam ediyor. Kampanyanın reklam filmleri çizgi animasyon olarak hazırlandı. Televizyonun en çok ilgi gören reklam filmlerinden biri olan Süper Kredi tv reklam filmi başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Yapı Kredi Bankası daha önce her derde deva Süper Kredi kampanyalarıyla daha önce de günde 6 TL’ye 6.000 ve günde 8 TL’ye 8.000 TL Süper Kredi kampanyaları düzenlenmişti. 2012 yılına girerken Yeni Yıl Kredisi olarak karşımıza çıkan kampanya şimdi de Şubat Ayı Süper Kredi kampanyası olarak yoluna devam ediyor.

Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası birkaç yıl önce Koçbank’la birleşerek pazar payını büyütmüştü. İki bankanın birleşimi Yapı Kredi Bankası ismi altında gerçekleşmişti. Yapı Kredi Bankası İMKB’nin de saygın ve kazançlı hisselerinden birine sahip olan bir şirket olarak bankacılık sektöründe yerli ve yabancı yatırmcıların ilgisini çekiyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Yapı Kredi Şubat Kredisi 7 Liraya 7000 TL Süper Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şubat Ayı Kredileri İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası Şubat ayında da, kredi ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kampanyalarını sürdürüyor. İhtiyacınız olduğunda Şubat ayı krediniz İş Bankası’nda. Şubat...

Kapat