Vakıfbank WorldCard 81 İle 81 Otomobil Kampanyası

Vakıfbank WorldCard’ın yeni kampanyası ile 81 ile 81 otomobil kazanma fırsatı sunuluyor. Mayıs ayının sonuna kadar sürecek kampanya ile WorldCard her ilde 1 otomobil kazandırıyor. Vakıfbank WorlCard ile 50 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar otomobil kazanma şansı yakalıyorlar.

Kampanya kapsamında VakıfBank kredi kartları 31 Mayıs’a kadar toplamda 50.00 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekiliş hakkı kazanıyorlar. Bu tarihe kadar ilk defa kredi kartı başvurusu yapıp yine bu tarihlerde başvurusu onaylanan yeni World Card sahipleri de kampanyaya katılabilecekler. Yurtdışı harcamaları ile de çekiliş hakkı kazanmak mümkün. Yurtdışında yapılan kredi kartı harcamaları bankanın günlük döviz kurundan TL’ye çevrilerek toplamda 50 TL ve katları üzeri harcamalar dikkate alınıyor.

Her 50 TL harcama için bir çekiliş hakkı verilecek olan kampanyada 31 Mayıs’a kadar ilk defa VakıfBank Kredi Kartı başvurusu yapıp yine bu tarihler arasında başvurusu onaylanan müşterilere 5 çekiliş hakkı verilecek. Harcamaların bir defada 50 TL ve üzerinde olması gerekmiyor. 50 TL’nin altındaki birden fazla harcamaların toplamı 50 TL’yi geçtiği anda bir adet çekiliş hakkı kazanılıyor. Örneğin 5 defada yapılan 10 TL, 20 TL, 55 TL, 100 TL ve 50 TL’lik alışverişlerin toplamı olan 235 TL için 4 çekiliş hakkı veriliyor. Alışverişlerin 31 Mayıs 2012 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Çekiliş 14 Haziran tarihinde halka açık şekilde yapılacak ve kazanan talihliler 17 Haziran tarihli Takvim gazetesinde ve Vakıfbank web sitesinde yayınlanarak duyurulacak.

Tags :

One thought on “Vakıfbank WorldCard 81 İle 81 Otomobil Kampanyası”

  1. Çalışmadan, yorulmadan, terlemeden bir şeylere sahip olmayı hayal edenlere üzülüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 95 TL Taksitle 6000 Lira Masrafsız İhtiyaç Kredisi

ING Bank Kış Kredisi Kampanyası ile ayda 95 TL'den başlayan taksitlerle 6.000 TL ihitaç kredisi kullandırıyor. Üstelik kredi masrafsız olarak...

Kapat