Vakıfbank Tatil Kredisi ile Kış Tatili ve Yaz Tatili Şimdi Daha Kolay

Vakıfbank Tatil Kredisi kampanyalarını sürdürüyor. Yaz tatili ya da kış tatili tatile ve güzel bir molaya ihitiyacı olan herkes için uygun koşullarla tatil kredi Vakıflar Bankası’nda. Kış günlerinin yaşandığı şu günlerde iyi bir kış tatiline çıkmak isteyenler için Vakıfbank 60 ay vadeli olarak tatil kredisi seçenekleri sunuyor.

Vakıfbank’tan 30.000 TL’ye kadar tatil kredisi kullanmak mümkün. 12 ay vadeli olarak 5.000 TL tatil kredisi kullananlar % 0,95 aylık faiz oranıyla ayda 448,18 TL taksitle alınabiliyor. 5.000 TL tatil kredisini 36 ay vadeli olarak kullanmak isteyenler ayda % 1,27 faiz oranıyla aylık 181,49 TL taksit ödüyorlar. 60 ay vadeli olarak 5 Bin Lira tatil kredisi çekenler ise aylık % 1,46 faizle 135,33 TL aylık kredi taksidi ödemesi yapıyorlar. Vakıfbank’tan 10.000 TL tatil kredisi kullananlar 36 ay vadede % 1,40 faiz oranıyla aylık 372,45 TL taksit ödüyorlar. 60 ay vadeli 10.000 TL tatil kredisine uygulanan faiz oranı aylık % 1,50 ve aylık taksit tutarı 273,92 TL.

Kış ayları için tatil kredileri genellikle ilk ve ortaöğrenim yarı yıl tatillerinde yoğunlaşan tatil taleplerini karşılamak için kullanılıyor. Sömestr tatili dönemlerinde pekçok tur ve seyahat firması ve tatil acentaları cazip tatil ve tur fırsatları sunuyorlar. Yurtiçi turların yanısıra özellikle Avrupa ve Akdeniz ülkelerine yönelik yurtdışı turlarda güzel fırsatlar yakalanabiliyor. Son dönemde Türkiye’de de ilgi görmeye başlayan erken rezervasyon indirimleri henüz bahar aylarına girmeden ucuz ve kaliteli bir yaz tatili satın alma şansları sunuyor. Şimdiye kadar özellikle Avrupa ülkelerinden ülkemize gelen yabancı turistlerin yararlandığı cazip erken rezervasyon fiyatları şimdi Türk tatilciler için de uygulanıyor. Mevsim geldiğinde çok yüksek fiyatlarla satılacak olan yaz tatili fırsatları bahar aylarındaki erken rezervasyon kampanyları ile uygun ve indirimli fiyatlarla satın alınabiliyor.

Tags : , , , ,

One thought on “Vakıfbank Tatil Kredisi ile Kış Tatili ve Yaz Tatili Şimdi Daha Kolay”

  1. turlar gerçekten çok güzeldi bende bu krediyle gittim bu senede varmı herkese tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Masrafsız İhtiyaç Kredisi Aynı Gün Hesapta ING Bank ile 6.000 Lira

Her ihtiyaca uygun kredi seçenekleri ING Bank'ta. 95 TL'den başlayan taksitlerle 6.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi aynı gün hesapta. ING...

Kapat