Şubat Ayı Kredileri İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası Şubat ayında da, kredi ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kampanyalarını sürdürüyor. İhtiyacınız olduğunda Şubat ayı krediniz İş Bankası’nda. Şubat Ayı İhtiyaç Kredisi kampanyası cazip koşullarla sunuluyor.

İş Bankası, uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle sunduğu Şubat Ayı İhtiyaç Kredisi’yle nakde ihtiyaç duyan müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. İş Bankası Şubat Kredisi’nden tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler yararlanabiliyor. İş Bankası ihtiyaç kredileri her türlü nakit ihtiyaçları için kullanılabiliyor. İş Bankası’nın Şubat ayına özel kredi kampanyası başvuruları 29 Şubat tarihine kadar yapılabiliyor.

Ay sonuna kadar geçerli olacak Şubat Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Kredinin aylık faiz oranı % 1,24 ve bu faiz oranıyla 5.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Değişik tutarlar için kredi kullanma imkanları değişik faiz oranları ve ödeme seçenekleriyle sunuluyor. İş Bankası Maximum Kart sahibi olan ve otomatik fatura ödeme talimatı vermiş olan Maksimum İhtiyaç Paketi sahipleri ise Şubat Ayı İhtiyaç Kredisi’nden faiz indirimi ile yararlanabiliyor.

Şubat Ayı İhtiyaç Kredisi başvuruları İş Bankası Şubeleri’nden yapılabiliyor. Bunun yanısıra Bankamatik’lerden, İnternet Şubesi’nden, İş Bankası’nın 444 02 02 no’lu Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan kredi başvurusu yapmak mümkün. SMS ile İş Bankası Kredisi başvurusu yapmak isteyenler ise aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ 4402’ye SMS göndererek kolayca başvuru yapabiliyorlar. Başvuruların yanısıra çabuk sonuçlandırılan kredi başvurularının cevabını almak da çok kolay ve çabuk şekilde gerçekleşiyor.

Tags : , , , ,

One thought on “Şubat Ayı Kredileri İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası SGK Emekli Maaşı Ödemelerinin Aktarılması ve Avantajları

İş Bankası ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) arasında yapılan anlaşma gereği emekli maaş ödemelerinin İş Bankası'na aktarılması mümkün oluyor. Sosyal...

Kapat