Masrafsız İhtiyaç Kredisi Aynı Gün Hesapta ING Bank ile 6.000 Lira

Her ihtiyaca uygun kredi seçenekleri ING Bank’ta. 95 TL’den başlayan taksitlerle 6.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi aynı gün hesapta. ING Bank Kredi Butik seçenekleriyle her ihtiyaca özel kredi kampanyaları düzenlemeyi sürdürüyor. ING Bank sitesini ziyaret edenler değişik olasılıklara, tutarlara ve vadelere göre kredi hesaplama işlemini sitede bulunan kredi hesaplama aracıyla yapabiliyorlar.

ING Bank’ın Masrafsız Kış Kredisi Kampanyası ile 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Kampanya ile 24 ay ile 60 ay arasındaki vadelerde masrafsız kredi kullandırılıyor. 95 TL taksitle kredi seçeneği 60 ay vade ile 6.000 TL kredi kullanımında geçerli. Başka vadeler ve tutarlar için de düşük taksitlerle başlayan kredi kullanılıyor.

Kredi taksitleri ilk yıl için 95 TL olan 60 ay vadeli 6.000 Lira Kış Kredisi’nde taksitler her yıl % 29 oranında artıyor. Böylece ilk yıllarda çok uygun ve düşük taksit tutarlarıyla ödeme yapmak mümkün hale geliyor. 95 TL taksitle 60 ay vadeli 6 Bin Lira Kış Kredisi kullananlar ikinci yıl, yani ilk 12 aydan sonraki 12 taksit boyunca (13 ile 24. taksitler arasında) ayda 123 TL taksit ödüyorlar. Üçüncü yıl (25. taksit ile 36. taksit arası) ödenecek aylık kredi taksidi 159 TL oluyor. Kredinin 4. yılında (37. taksit ile 48. taksit aralığı) bu taksit tutarı ayda 206 Lira’ya yükseliyor. Kredi ödemesinin son yılı olan 5. yılda ( 49. taksit ile 60. taksit arasındaki taksitler) ise ayda 267 Türk Lirası taksit ödemesi sözkonusu oluyor. Kademeli ödemeli kredi kampanyasında her yıl taksitlerin % 29 oranında arttığını bir kez daha hatırlatmakta fayda var.

Şu an için nakit sıkışıklığı çekenler, ileride nakit akışlarının, kazançlarının ya da maaşlarının artacağını düşünenler için düşük ödemelerle başlayan kredi seçenekleri tercih edilebilir seçenekler arasında. Ancak daha sonraki yıllarda oluşabilecek öngörülmeyen durumları ya da maddi durumumuzun düzelmeyebileceğini gözönünde tutarak hesap yapmakta da fayda var.

ING Bank Kredisi eksiksiz evrakla saat 12.30’a kadar yapılan başvurularda aynı gün çıkıyor ve hesaba geçiyor. Başvurunun hızlı şekilde sonuçlanması için başvuruda istenen belgelerin eksiksiz olmasına ve saat 12.30’a kadar teslim edilmesine dikkat etmek gerekiyor. Çok hızlı şekilde onaylanan ve sonuçlandırılan ING Bank kredileri aynı gün içinde kullanıma ve çekilmeye hazır hale geliyor. Tüm ihtiyaçlar için kullanılabilen kredi değişik vade ve tutar seçenekleriyle de kullanılabiliyor. Kış Kredisi dışında ING Bank’ın Kredi Butik paketleri içerisnde sunduğu pekçok kredi seçeneği var. ING Bank Kredi Butik kredilerinin faiz oranları % 0.39’dan başlıyor. Her ihtiyaca ve her miktar ve vadeye göre değişik tasarımlara ve ödeme planlarına sahip kredilerden biri mutlaka sizin için olabilir. Kredilerde ödeme biçimleri, ödeme süreleri ve tutarlarına göre değişik seçenekler mevcut. Ayrıca faizsiz ve masrafsız kredi seçenekleri de sunuluyor. Krediler hakkında geniş ve detaylı bilgi almak için ING Bank şubelerini ziyaret etmek ya da bankanın internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Sitede bulunan kredi hesaplama aracı ile her tutardaki kredi için değişik vadelerde değişik ödeme seçenekleriyle ödenecek aylık taksit hesaplanabiliyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Masrafsız İhtiyaç Kredisi Aynı Gün Hesapta ING Bank ile 6.000 Lira”

  1. 6.000 ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum. 1.000 tl maaş alıyorum cevap bekliyorum.

  2. 6.000 tl ihtiyac kredisi almak istiyorum 1500 tl maaş alıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Esnaf Destek Kredisi, Kredi Kartı, POS Hizmetleri, Çek Karnesi

Esnafın destekçisi Akbank yeni Esnaf Destek Paketi ile esnafın yanında olmayı sürdürüyor. Birkaç bankacılık hizmetini tek pakette toplayan Esnaf Destek...

Kapat