Kredi Yaz SMS ile HSBC Cep Telefonu Başvuru Numarası’na Gönder Kampanyası

HSBC Net Kredi Kampanyası Nedir? Hangi NO’ya SMS Göndererek Başvuru Yapılıyor? HSBC yepyeni kampanyası Net Kredi ile artmayan taksitlerle, anlaşılır ve net koşullarla kredi veriyor. HSBC’nin kredisinin taksitleri net, şartları net. HCBS kredi kampayası başvurusu için KREDİ yazıp 0 532 757 44 99 no’ya SMS göndermek yeterli oluyor.

HSBC Net Kredi Kampanyası’nın Koşulları Nedir? Ne Kadar Kredi Kaç Lira Taksitle Veriliyor? Son günlerde moda olan artan taksitli banka kredilerinin yerine HSBC’nin sunduğu Net Kredi’nin koşulları net, taksitleri ve vadeleri net. Kampanya koşulları çok açık ve net olarak bildiriliyor ve kredi kullananlar tarafından kolaylıkla anlaşılıyor.

Örneğin HSBC’nin Kredi Net kampanyası ile 5.000 TL kredi çekenler 12 ay vadeli kredi kullanmaları durumunda ayda 430 TL taksit ödüyorlar. Sözkonusu kredi kampanyasıyla 10.000 TL krediyi 24 ay vadeli kullanmak isteyenlerin aylık taksit tutarları ise 500 TL. Herşey bu kadar net ve bu kadar anlaşılır. Diğer vadelerde ve miktarlarda kredi tutarlarını HSBC’den öğrenmek mümkün. Kredi taksitleri sonradan artmıyor. Ne ödeyeceğiniz, ne kadar taksit ödeyeceğiniz belli. Sonradan artacak olan taksit tutarlarını öğrenmeye, hesaplamaya çalışmak ve kafa karışıklığı ile ne ödeyeceğini bilememek gibi sorunlar HSBC’de yaşanmıyor. Kredi tutarı, vade ve taksit net. Örneğin 10.000 Lira kredi için aylık taksit 500 TL. Vade ise 24 ay. Sonradan artan taksitler, değişen ödeme miktarları, ödenemeyecek hale gelecek olan tutarlar HSBC Bank’ın Net Kredisi’nde yok.

Herşeyin çok açık ve net olduğu kampanyada SMS gönderilecek cep telefonu numarası da belli: KREDİ yazıp 0 532 757 44 99’a SMS göndermek. Yapılması gereken tek şey bu.

Tags : , , , ,

3 thoughts on “Kredi Yaz SMS ile HSBC Cep Telefonu Başvuru Numarası’na Gönder Kampanyası”

  1. Ben Yadigar Kedi. İletişim formundan yazdım. Telefon eden olmadı. Bu ne ciddiyetsizlik diyorum. Burdan bana cevap vermenizi ve kredi işlemlerinizi başlatmanızı istiyorum. Kredi talebim 30.000 YTL gibidir.

  2. bankanızdan cekmiş oldugum kıredimin dosya masrafını tarafmıma gonderilmesini arz edrim siteler mah 433 sok d bılok daire sekiz aliaga izmir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Taksit Net Kredi Net 500 TL Taksitle 10000 Lira Taksitleri Artmayan Kredi

Aldığınız kredinin taksitleri sonradan artıyor mu? Şimdi HSBC'den Kredi Net Taksit Net Kampanyası var. HSBC'nin kredisi ile kredi taksitleri sonradan...

Kapat