Kredi Kartı Hızlı Başvuru Deniz Bonus’a Cep Telefonu ile İnternetten Başvuru

Türkiye’nin en avantajlı kredi kartlarından biri olan Denizbank Deniz Bonus’a TC Kimlik No ve cep telefonu bilgilerini vererek internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Deniz Bonus’un yanısıra Deniz Bonus Trink, Deniz SSI Bonus kredi kartlarına başvuru da Denizbank web sitesi üzerinden yapılabiliyor. Denizbank’ın ayrıca 4 büyüklerin taraftarlarına özel bir sürprizi var. Denizbank kredi kartları şimdi Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor klüplerine özel olarak seçilebiliyor. BJK Bonus Card, GS Bonus Card, Trabzonspor Bonus Card ve Fenerbahçe Bonus Card renklerine gönül bağlamış taraftarlarını bekliyor. Ayrıca Galatasaraylılara özel GS Bonus Para Card da seçenekler arasında yer alıyor. Ayrıca bazı seçkin Anadolu klüpleri için de özel dizyn edilmiş Deniz kredi kartları var.

Denizbank’ın kredi kartı Deniz Bonus’a, Bonus Trink’e, SSI Bonus’a, Sea & Miles Bonus’a, Denizbank Miles & More Card’a, Paso Bonus’a, Emekli Bonus’a, ODTÜ Bonus’a, İşletme Kart’a, Ada Kart’a, Ada Kart Bonus’a ve taraftar kredi kartlarına hızlı başvuru yapmak için Denizbank’ın web sitesini ziyaret etmek yeterli. 4 büyükler dışında Deniz Bonus olarak alınabilecek kredi kartları arasında Eses Eskişehirspor Bonus, Çaykur Rizespor Bonus, Mersin İdmanyurdu Bonus ve Orduspor Bonus var. Sitede yer alan Kredi Kartı Hızlı Başvuru menüsüne tıklandığında açılan pop upta TC Kimlik No’su ve cep telefonu bilgilerinin girilmesi gerekiyor. Cep telefonuna gönderilen mesajda güvenlik kodu yer alıyor. Bu nedenle Hızlı Kredi Kartı Başvurusu sırasında cep telefonunun başvuru sahibinin yanında bulunması gerekiyor. Cep telefonuna gelen güvenlik kodunun girilmesinin ardından istenen diğer bilgilerin tamamlanmasıyla internet üzerinden hızlı kredi kartı başvurusu yapılmış oluyor.

Tags : , ,

One thought on “Kredi Kartı Hızlı Başvuru Deniz Bonus’a Cep Telefonu ile İnternetten Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Telefon İnternet ATM SMS Bankacılığı ile Bankaya Gitmeden İşlemler

HSBC Bank Express Bankacılık ile bsnks şubesine gitmeden telfonla, internetle, SMS'yle ve ATM'lerden günün her saatinde bankacılık işlemleri yapma fırsatı...

Kapat