İş Bankası Kredi Başvurusu SMS ile, Bankamatikten, Telefondan, İnternetten Yapılabiliyor

İş Bankası cazip koşullarla sunduğu kredi kampanyalarını sürdürüyor. İş Bankası’nın sunduğu en son İhtiyaç Kredisi’yle 60 ay vadeli 30.000 Lira kredi kullanılabiliyor. Nakit ihtiyacı duyulduğunda imdada yetişen ihtiyaç kredileri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden İş Bankası ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler için kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. En son İş Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla 36 ay vadeye kadar aylık % 1,24 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanabiliyor. 10.000 TL ve üzerindeki kredilerde 60 aya kadar vade yapılıyor. Maksimum kredi tutarı ise 30.000 TL.

iş Bankası Maximum Kart’ı olanlar ve otomatik fatura ödeme talimatı vermiş olan Maksimum İhtiyaç Paketi sahipleri İş Bankası kredilerinden faiz indirimi ile yararlanıyorlar.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi’ne başvurular çok kolay şekilde yapılıyor ve hızla sonuçlandırılarak kredi başvuru cevabı kısa sürede veriliyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi için başvurular İş Bankası Şubeleri’nden yapılabildiği gibi cep telefonunudan, İş Bankası ATM’lerinden, İş Bankası İnternet Şubesi’nden ve 444 02 02 no’lu Telefon Şubesi’nden de yapılabiliyor. İş Bankası kredilerine cep telefonu ile SMS aracılığıyla başvuru yapmak için aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ 4402’ye SMS olarak göndermek yeterli oluyor. İş Bankası kredi başvurusu İşCep, İşPad veya İşWap’tan da yapılabiliyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “İş Bankası Kredi Başvurusu SMS ile, Bankamatikten, Telefondan, İnternetten Yapılabiliyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess Kredi Kartı ile Peşin Alışverişlerde Vade Farksız Faizsiz 3 Taksit

Axess kredi kartı ile yapılan peşin alışverişlerde şimdi vade farksız, faizsiz 3 taksit imkanı var. Uygulama Axess üye işyerleri dışında...

Kapat