HSBC Telefon İnternet ATM SMS Bankacılığı ile Bankaya Gitmeden İşlemler

HSBC Bank Express Bankacılık ile bsnks şubesine gitmeden telfonla, internetle, SMS’yle ve ATM’lerden günün her saatinde bankacılık işlemleri yapma fırsatı sunuyor. Bankacılık işlemleri için en kestirme yol olan HSBC Bank Express Bankacılık Kanallarıyla 7 gün 24 saat bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Bankaya gitemye gerek kalmadan evde, işyerinde, seyahatte ya da tatildeyken bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapmak mümkün oluyor. HSBC Bank Express Bankacılık ile telefonlar veya bilgisayarlar çok hızlı ve pratik bir banka şubesine dönüşüyor.

HSBC’nin Telefon Bankacılığı numarası 444 0 111. Bu numarayı arayarak tüm finansal işlemler 7 gün 24 saat, Türkiye’nin her yerinden yapılabiliyor. HSBC Bank Telefon Bankacılığı’ndan işlem yapmak için şifre almak gerekiyor. Telefon Bankacılığı şifresi en yakın HSBC Bank Şubesi’nden, HSBC Telefon Bankacılığı’ndan veya HSBC Bank ATM’lerinden alınabiliyor ve hemen kullanılabiliyor. Yurt dışından HSBC Telefon Bankacılığı’na ulaçmak için +90 444 0 111’i aramak yeterli. Telefon Bankacılığıyla yapılan tüm bankacılık işlemleri kayıt altına alınıyor.

İnternet Bankacılığı yoluyla da tüm finansal işlemleri 7 gün 24 saat gerçekleştirmek mümkün. HSBC Bank İnternet Bankacılığı ile herhangi bir bilgisayardan, istenilen saatte, istenilen yerden bankacılık işlemleri yapılabiliyor.

HSBC İnternet Bankacılığı’nı kullanmak ve hizmetlerinden yararlanmak için HSBC Bank İnternet Bankacılığı kullanıcı kodu, parola ve şifresi edinmek gerekiyor. Kullanıcı kodu ve şifre almak isteyenler HSBC Advantage Kredi Kartları ya da HSBC Debit Cardları varsa Anında Şifre’yi tıklayarak hemen şifre alabiliyorlar. İnternet Bankacılığı şifresi HSBC Debit Card veya Kredi Kartı ile HSBC ATM’lerinden oluşturulabiliyor. Ayrıca dileyenler HSBC Telefon Bankacılığı’nın numarası olan 444 0 111’i arayıp Telefon Bankacılığı şifresini girerek sırasıyla 4 ve 4’ü tuşlayarak şifre alınabiliyor. HSBC Bank Telefon Bankacılığı şifresi olmayanlar Müşteri Hizmet Yetkilisine bağlanarak şifrelerini oluştur
abiliyorlar.

Oluşturalan İnternet Bankacılığı şifresi, sadece ilk girişinizde isteniyor. İnternet şubesine sonraki girişlerde HSBC’de kayıtlı olan müşteri cep telefonu numarasına Tek Kullanımlık Şifre gönderiliyor ve internet şubesine girişte bu şifre yazılıyor.

HSBC Bank’ın ATM’lerinden de 7 gün/24 saat bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor. ATM’lerde bankacılık işlemlerini yapmak için HSBC Advantage Kredi Kartını ve HSBC Debit Card’ını kullanmak gerekiyor. ATM’lerden para çekilebiliyor, fatura ödemesi yapılabiliyor, kredi kartı borcu ödenebiliyor, havale, fon ve döviz işlemleri yapılabiliyor. HSBC Bank ATM’lerinden nakit avans çekiliyor ve kredi kartınızın şifre değişikliği yapılabiliyor, hesap bakiyesi sorgulanabiliyor ve para çekilebiliyor.

HSBC Bank ATM’lerinden ayrıca kredi ve kredi başvurusu yapılabiliyor ve başvurunun son durumu hakkında bilgi alınabiliyor.

HSBC SMS Bankacılığı ile HSBC kredi kartı bilgilerinin cep telefonuna gönderilmesini sağlamak mümkün oluyor. HSBC Advantage Kredi Kartı’nızın bilgilerini öğrenmek için 4477’ye tek bir SMS atmak yeterli oluyor.

SMS Bankacılığı ile kredi kartının en son ekstre borç bilgilerini ve NakitPuan ya da UçuşPuan miktarını öğrenmek mümkün oluyor. Kredi kartı bilgilerine ulaşmak için kayıt olamk ya da aktivasyon sağlamak gerekli olmuyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “HSBC Telefon İnternet ATM SMS Bankacılığı ile Bankaya Gitmeden İşlemler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Yaz SMS ile HSBC Cep Telefonu Başvuru Numarası’na Gönder Kampanyası

HSBC Net Kredi Kampanyası Nedir? Hangi NO'ya SMS Göndererek Başvuru Yapılıyor? HSBC yepyeni kampanyası Net Kredi ile artmayan taksitlerle, anlaşılır...

Kapat