HSBC Taksit Net Kredi Net 500 TL Taksitle 10000 Lira Taksitleri Artmayan Kredi

Aldığınız kredinin taksitleri sonradan artıyor mu? Şimdi HSBC’den Kredi Net Taksit Net Kampanyası var. HSBC’nin kredisi ile kredi taksitleri sonradan artmıyor. Bu nedenle HSC diyor ki: Kredi Dediğin Net Olur Taksiti Sonradan Artmaz.

HSBC’den alınan ihtiyaç kredisinin taksiti nasıl başlarsa öyle bitiyor. Kredi taksitleri düşük tutarlarda başlayıp, sonradan ödenemeyecek seviyelere çıkmıyor. Kademeli artan taksitli krediler başlangıçta cazip gözükse de son taksitleri çok fazla miktarlara çıkabildiği için ödenemez hale gelebilir. Bu da kredi kullanıcılarını zor duruma sokabilir.

HSBC’de ise kredi kullanlar için şartlar net, kredi net. HSBC çok açık ve anlaşılır kredi koşulları sunuyor. Böylece kafa karışıklığı ile ya da koşulları tam anlamamaktan kaynaklanan kredi ödeme sorunlarının önüne geçilmiş oluyor.

HSBC 30.000 TL’ye kadar krediyi 36 aya varan tüm vadelerde kullandırıyor. HCBS kredisinin dosya masrafı net: 350 TL. Faiz oranı da net olan kredinin faizi 5.000 TL’ye kadar kredilerde 12 aya varan tüm vadelerde aylık % 0,39; 13 ay ve üzeri tüm vadelerde ise aylık % 1,26. 5 Bin Liranın üzerindeki kredi tutarlrında 30 Bin Liraya kadar tüm tutarlar için tüm vadelerde aylık % 1,26 faiz oranı uygulanıyor.

HSBC’nin kredisi kefilsiz olarak kullanılabiliyor. Örnek kredi tutarlarına göre 12 ay vadeli olarak 5.000 TL kredi kullananlar ayda 430 TL kredi taksidi ödüyorlar. 10.000 TL krediyi 24 ay vadeli olarak kullanların aylık kredi ödeme tutrları ise 500 TL. Kredi geri ödemeleri vade sonuna kadar hiç artmıyor. HSBC’de taksit net, kredi net. Kampanyada kafa karıştıracak hiçbir ayrıntı yok, gizlenen ya da tam anlaşılamayacak hiçbir koşul yok. Faiz oranı, masraf tutarı, vadeler ve kredi taksit tutarı kesin ve net.

Tags : , , , ,

One thought on “HSBC Taksit Net Kredi Net 500 TL Taksitle 10000 Lira Taksitleri Artmayan Kredi”

  1. Ben 2007 yılında Çanakkale şubenizden ev kıredisi çektim.şuandada ödemem devam ediyor diyer bankalar dosya masıraflarını geri ödüyor siz den ve şubenizden bana dönüş olmadı beni bilgilendiriniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Mart Kredisi ile Taksitler Düşük 85 ve 175 Lira Taksitle 5 Bin ve 10 Bin TL

Akbank Mart ayı kampanyasını Şubat ayı tamamlanmadan başlattı. Akbank en son kredi kampanyasıyla nakit ihtiyacı duyanlara baharı erken getirdi. Akbank...

Kapat