Haftada 3 Kez CardFinans İyi Gelir Finansbank İşlem Sözü Kampanyaları

Finansbank’ın işlem sözü kampanyalarından biri olan Haftada 3 Kez CardFinans İyi Gelir kampanyasına katılanlar kazanıyorlar. Kampanya kapsamında CardFinans ile haftada 3 kez 20 TL ve üzeri harcama yapanlar kampanya bitimine kadar her hafta akaryakıt ve markette % 5 indirim veya 6 ay geri ödemeli 1.000 TL Bedava Kredi’den yararlanıyorlar.

Kampanyaya katılmak için kayıt olmak gerekiyor. Kampanyaya katılarak indirim ya da faizsiz Bedava Kredi’den yararlanmak isteyenlerin 2273’e kısa mesaj atmaları halinde Finansbank yetkilileri hemen kendilerini arayarak kampanyaya kayıt işlemlerini gerçekleştiriyorlar. %5 indirim fırsatından yararlanmak için İNDİRİM yazarak 2273’e gödermek gerekiyor. Bedava Kredi fırsatından yararlanmak için ise BEDAVA yazıp 2273’e gönderenler 1.000 TL faizsiz kredi alma fırsatını yakalıyorlar. Kampanyaya katılmak için cep telefonuna meaaj atmayı tercih etmeyenler 444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı’nı arayarak kampanya için kayıt yaptırabiliyorlar.

Kampanya harcama / işlem sözüne dayalı bir kampanya olduğu için kampanyaya kayıt yaptıranların 24 hafta boyunca her hafta 20 TL ve üzeri 3 adet harcama yapmaları gerekiyor. Kampanyaya kayıt yaptırmak için herhangi bir ücret alınmıyor.

Bedava Kredi Kampanyasına katılanlar CardFinans kredi kartı limitlerinden 6 ay vade ile % 0 faizli 1.000 TL Bedava Kredi kullanımını anında gerçekleştirebiliyorlar. Kampanya dahilinde kullanılan 1.000 TL Bedava Kredi, kredi kartına 6 eşit taksit halinde yansıtılıyor ve kredi için herhangi bir faiz işletilmiyor.

1.000 TL Bedava Kredi Kampanyası’ndan faydalanabilmek için, Kullanılabilir limitleri 1.250 TL ve üzerinde olan CardFinans sahipleri 1.000 TL Bedava Kredi kullanabiliyorlar.

Kampanya harcama sözünü gerçekleştirmek için aynı gün aynı işyerinde yapılan birden fazla sayıdaki harcama işlemi tek işlem olarak kabul ediliyor. Bu nedenle aynı işyerinde yapılan işlemlerin farklı günlerde ya da aynı günde yapılacaksa farklı işyerlerinde yapılması gerekiyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Haftada 3 Kez CardFinans İyi Gelir Finansbank İşlem Sözü Kampanyaları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
90 TL’den başlayan taksitlerle Cebimde Kredi Denizbank’tan 5.000 Lira

Denizbank 90 TL’den başlayan taksitlerle Cebimde Kredi kampanyasını başlattı. CepParam ismi verilen kredi kampanyasıyla 5,000 TL kredi için 90 TL’den...

Kapat