Axess Kredi Kartı ile Peşin Alışverişlerde Vade Farksız Faizsiz 3 Taksit

Axess kredi kartı ile yapılan peşin alışverişlerde şimdi vade farksız, faizsiz 3 taksit imkanı var. Uygulama Axess üye işyerleri dışında yapılan ve 100 Tl ve üzeri alışverişler için geçerli. Kampanyadan faydalanmak için TAKSİT yazıp 0532 752 45 66’ya göndermek yeterli oluyor. SMS gönderilen telefonunun Akbank’ta kayıtlı olan cep telefonu olması gerekiyor. Akbank peşin alışverişlerde de ücretsiz, vade farkı ya da faiz ödemeden taksit yapma fırsatı sunuyor.

Uygulamanın taksitli yapılan alışverişlerden ne farkı var? Çoğu alışverişlerde Axess üye işyerleri ya da üye işyeri olmayan ürün ve hizmet satıcıları kredi kartına taksit yapıyorlar. Bu taksit uygulaması bazen vade farkı ya da faiz adıyla belirli bir tutarın borca eklenmesiyle yapılıyor. Bazı durumlarda ise işyerleri peşin fiyatına taksit uygulaması yapıyorlar. Axess’in peşin alımlarda 3 taksit kampanyası ise taksitle yapılmamış alışverileri taksitlendirmek amacıyla gerçekleştiriliyor. Taksit sözkonusu olmadan yapılan ve tek çekimle çekilmiş olan 100 TL ve üzeri kredi kartı harcamaları kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Bu şekilde Axess’lerini kullanarak peşin olarak 100 TL ve üzeri mal ya da hizmet alımı yapmış olanlar gönderecekleri bir SMS ile peşin alışverişlerini vade farkı ödemeden taksitli hale getiriyorlar.

Axess bunun dışında pekçok marka, alışveriş zinciri, market, petrol şirketi ve benzeri kuruluşlarla peşin fiyatına taksit kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar genellikle 12 aya varan vade farksız ve faizsiz taksit imkanı sağlıyorlar. Türkiye’nin ve dünyanın bilinen pekçok markasıyla işbirliği yapan Axess peşin fiyatına taksit kampanyalarını çoğu zaman reklamlar aracılığıyla duyuruyor. Bugünlerde cazip kampanyalar arasında İstikbal Mobilya’da uygulanan Axess’e peşin fiyatına 12 taksit ya da 36 ay taksit kampanyası ilgi çeken kampanyalardan biri. İnternet alışveriş siteleri arasında da Axess ile işbirliği yapanlar var. Çok uzun zamandır bazı günlerde Gittigidiyor açık arttırma sitesinde Axess’e peşin fiyatına 12 taksit uygulaması devam ediyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Axess Kredi Kartı ile Peşin Alışverişlerde Vade Farksız Faizsiz 3 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kuyumcu Altın Kredisi Altın Mevduat Hesabı Destek Paketi

Akbank kuyumculara yönelik olarak geliştirdiği "Kuyumcu Destek Paketi" ile kuyumculara geniş içerikli bir destek paketi sunuyor. Akbank Kuyumcu Destek Paketi,...

Kapat