Akbank Mart Kredisi ile Taksitler Düşük 85 ve 175 Lira Taksitle 5 Bin ve 10 Bin TL

Akbank Mart ayı kampanyasını Şubat ayı tamamlanmadan başlattı. Akbank en son kredi kampanyasıyla nakit ihtiyacı duyanlara baharı erken getirdi. Akbank düşük taksitli kredi kampanyası kapsamında 85 TL taksitle 5 Bin Lira, 175 TL taksitle 10 Bin Lira ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Akbank şubelerine uğrayarak hemen kredi başvurusu yapmak ve krediyi kullanmak mümkün. Akbank’ın düşük taksitli kredi kampanyası vadeler boyunca kademeli olarak artan taksitlerle kredi kullanma fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler 48 ay vadeli olarak, yani 4 yıl vadeli 5.000 TL veya 10.000 TL kredi çekebiliyorlar.

Kredi geri ödemeleri ilk 6 ay boyunca 5 Bin Lira Kredi için 85 Lira olarak gerçekleşiyor. 10 Bin Lira kredi için ise ilk altı ay boyunca ödencek taksit tutarı 175 TL. Kredi ödemelerinde daha sonra her altı ayda kredi taksitleri belirli oranlarda artıyor. Kampanya 31 Mart tarihine kadar devam edecek.

Akbank diğer bankalar arasında düşük taksitlerle başlayan kredi kampanyaları arasında en düşük taksitli kredi kampanyası olmasıyla dikkat çekiyor. Akbank müşterisi olsun olmasın herkes Akbank’ın en son kredi kampanyasına başvuruda bulunabiliyorlar. Kredi başvurusu için gerekli belgeler kimlik belgesi, yerleşim belgesi ve gelir belgesi. Kimlik belgesi olarak nüfus kağıdı ya da sürücü belgesi yeterli oluyor. Yerleşim belgesi olarak elektrik, su, doğalgaz gibi abonelik gerektiren bir hizmet alımı için düzenlenmiş son tarihli bir fatura ya da muhtardan alınacak ikametgah belgesi isteniyor. Gelir belgesi olarak ise maaş bordrosu gibi gelir durumunu gösteren bir belgenin ibraz edilmesi gerekiyor. Akbank maaş müşterilerinden gelir belgesi istenmiyor.

Tags : , ,

6 thoughts on “Akbank Mart Kredisi ile Taksitler Düşük 85 ve 175 Lira Taksitle 5 Bin ve 10 Bin TL”

  1. kredi borçum var bunu kapatmak istiyor bankanızla çalışmak istiyorum.

  2. KREDİ KART BORCUMU KAPATMAK İSTİYORUM BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANMAK İSTİYORUM BANKANIZLA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  3. ben yeni emekli oldum maaşım bağlandı toplu paramı cumartesi alıyorum

  4. Bankanızın daim müşterisi olup, daha önce kredi almıştım şuan 13 aylık ödemem kaldı acil zaruri ihtiyacım için (Çocuğuma düğün yapacağım)dan 10000 TL.ye ihtiyacım vardır yukarıdaki msn adresime veya ………. numaralı telefonuma cevap dönülürse memnuniyetlerimi ifade eder saygılar sunarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
175 TL Taksitle 10.000 Lira Kredi Akbank Mart Ayı Kredisi İle

Akbank Mart ayına girilirken yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Akbank'ın yeni kredi kampanyası ile kredi taksitleri düşük tutarlarla başlıyor, kademeli...

Kapat