Akbank Kuyumcu Altın Kredisi Altın Mevduat Hesabı Destek Paketi

Akbank kuyumculara yönelik olarak geliştirdiği “Kuyumcu Destek Paketi” ile kuyumculara geniş içerikli bir destek paketi sunuyor. Akbank Kuyumcu Destek Paketi, altın kredisi ve altın mevduat hesabı gibi avantajlı ürünler sunuyor. Akbank Kuyumcu Destek Paketi özellikle kuyumcuların ihtiyaç duyacakları işletme sermayesi ihtiyaçları için uygun koşullarla kredi deteği sağlıyor.

Akbank’ın sunduğu özel avantajlar ile kuyumcular ticari faaliyetlerinde kullallanmak üzere Altın Kredisi çekebilecekler ve birikimlerini altın mevduat hesabı ile özel avantajlarla değerlendirecekler. Kuyumculuk yapan tüm Akbank müşterilerinin yararlanabilecekleri “Kuyumcu Destek Paketi”nin içeriğinde bulunan “Altın Kredisi” ile ihtiyaç duyulan işletme sermayesi finansmanı sağlanıyor. “Altın Mevduat Hesabı” ise kuyumcuların birikimlerini güvenli ve kazançlı şekilde Akbank hesaplarında değerlendirmelerini sağlıyor.

Akbank Ticari ve KOBİ Bankacılığı’nın ürünleri kapsamında yer alan Kuyumcu Destek Paketi kuyumcu KOBİ’ler için özel ürünler geliştirerek destek sağlama fikriyle doğdu. Akbank Kuyumcu Destek Paketi ile kuyumculara 18 ay vadeye kadar kullanılabilen Altın Kredisi ile işlerini devam ettirme ve geliştirme fırsatı sunuluyor. Akbank Kuyumcu Destek Paketi kapsamında ayrıca kuyumcuların birikimlerini değerlendirebilecekleri Altın Mevduat Hesabı sunuluyor. Altın Mevduat Hesabı ile kuyumcular gram cinsinden altın alımı yaparak birikimlerini değerlendirebiliyorlar. Altın Mevduat Hesabı ile kuyumcular diledikleri zaman hesaptaki gram altınları satarak yatırımlarını TL, dolar, euro veya başka bir döviz cinsiyle geri alabiliyorlar. Altın Mevduat Hesaplarına bir yıl süreyle hesap işletim ücreti uyugulanmıyor. Akbank Altın Mevduat Hesabı açtırarak aynı zamanda Kiralık Kasa hizmetini kullananlar yıllık kiralık kasa ücretlerini yüzde 50 indirimli olarak ödüyorlar. Ayrıca 3 ay süreyle şubelerden 10 adet havale işlemi, diğer işlem kanallarından ise sınırsız sayıda havale işlemi masrafsız olarak yapılabiliyor.

Akbank Kuyumcu Destek Paketi içeriğinde Altın Kredisi ve Altın Mevduat Hesabı’nın yanında Altın Fonu, TL İşlek / Taksitli Ticari Kredi, Ticari Artı Para, Çek Karnesi ve Kiralık Kasa gibi farklı bankacılık ürünleri de kuyumcuların kullanımına sunuluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank Kuyumcu Altın Kredisi Altın Mevduat Hesabı Destek Paketi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Tatil Kredisi ile Kış Tatili ve Yaz Tatili Şimdi Daha Kolay

Vakıfbank Tatil Kredisi kampanyalarını sürdürüyor. Yaz tatili ya da kış tatili tatile ve güzel bir molaya ihitiyacı olan herkes için...

Kapat