Akbank Esnaf Destek Kredisi, Kredi Kartı, POS Hizmetleri, Çek Karnesi

Esnafın destekçisi Akbank yeni Esnaf Destek Paketi ile esnafın yanında olmayı sürdürüyor. Birkaç bankacılık hizmetini tek pakette toplayan Esnaf Destek Paketi ile kredi kullanımı, çek karnesi, kredi kartı ve POs hizmetlerini birarada almak mümkün oluyor. Akbank Esnaf Destek Paketi özel faiz oranları, komisyon ve fiyat avantajı sunuyor. Akbank Esnaf Destek Paketi esnaf müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hazırlandı.

Esnaf Destek Paketi Hangi Hizmetleri Kapsıyor? Akbank Esnaf Destek Paketi özel faiz oranlarıyla Esnaf Destek Kredisi, Çek Karnesi, Kredi Kartı, POS Hizmetleri, Otomatik Ödeme Talimatı, Vergi / SGK Sigorta prim Ödemeleri, POS Plus Sigortası ve İşyeri Sigortası hizmetlerini birarada sunuyor. Sözkonusu bankacılık ürün ve hizmetlerinden çok özel faiz, komisyon ve fiyat avantajlarıyla yararlanılıyor.

Akbank Esnaf Destek Paketi esnafa özel avantajlar sağlıyor. Akbank Esnaf Destek Kredisi’nden yararlanarak Ticari Artı Para Kredisi ile Kredi Kartı kullanan esnaflar 3 ay boyunca Akbank şubelerinden 10 adet havale, EFT işlemlerini ve çek tahsilatlarını ücretsiz gerçekleştiriyorlar. Bunun yanısıra ADK’dan sınırsız havale ve EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştirmek mümkün oluyor. Buna ek olarak Akbank POS hizmetlerini de kullanmaya başlayan Akbank’ın esnaf müşterileri herhangi bir masraf ödemeden sadece % 1 komisyon oranıyla yararlanabiliyorlar. Akbank Esnaf Destek Paketi ve çok özel Esnaf Kredileri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Akbank Şubeleri’ne başvurulabiliyor. Akbank Esnaf Destek Paketi’nden yararlananlar esnafa özel avantajlardan hemen yararlanmaya başlıyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Akbank Esnaf Destek Kredisi, Kredi Kartı, POS Hizmetleri, Çek Karnesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Kredi Kartı Şifre Öğrenme ve Şifre Değiştirme Nasıl Yapılıyor

Uzunca bir zamandır Kredi kartıyla alışverişlerde şifreyle ödeme yöntemi zorunlu olan bir uygulama. Daha güvenli bir alışveriş için tüm dünyada...

Kapat