90 TL Taksitli Cebimde Kredi Kefil Yok Evrak Yok

Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları son hızıyla devam ediyor. Denizbank Cebimde Kredi kampanyalarında başlangış taksit tutarları da her geçen gün azalıyor. Son Denizbank kredi kampanyası ile şimdi 5.000 TL kredi 90 Tl taksitle alınabiliyor. Kredi taksitleri 90 TL’den başlıyor ve 36 ay vadeye yayılıyor. Televizton reklamı ile de desteklenen Cebimde Kredi kampanyasına başvuru için kefil ve evrak istenmiyor. Kredi başvurusu cep telefonu ile yapılabiliyor ve kredi cevabı 5 dakika içinde SMS olarak geliyor.

Denizbank 90 TL Taksitli Kredi Nedir? Denizbank 90 TL taksitle Kredi Kampanyası ile kefilsiz, evraksız 90 Tl taksitle 5.000 TL kredi kullanmak mümkün. Kredi 36 ay vadeli olarak sunuluyor. Kredi almak isteyenler 5.000 Tl için 90 TL’den başlayan kredi taksitleri ödüyorlar. Kampanya ile en fazla 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Kredi kampanyasında ilk 6 ay boyunca 90 TL kredi taksidi ödeniyor.

Denizbank CepParam Cebimde Kredi Şubat kampanyası 20 Şubat tarihine kadar devam edecek. Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları daha sonraki aylarda ve yıllarda da yeni fırsatlarla devam edecek gibi gözüküyor. Kredi kampanyalarında en uygun ödeme koşullarını sağlayan bankalardan biri olan Denizbank’ın Cebimde Kredi kampanyaları kredi kullanıcıları arasında yoğun ilgi görüyor.

90 TL Taksitle Kredi Başvrusu Nasıl Yapılıyor? 90 TL Taksitle Cebimde Kredi kampanyasına en kolay başvuru aracı cep telefounu. KREDIM yazarak TC kimlik numaralarını 3280 no’lu kredi hattına gönderenler kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Kredi başvurusunun ardından çok kısa süre içinde kredi cevabı cep telefonuna geliyor. Krediye olumlu cevap gelmesi kredi başvurusu yapan kişiyi herhangi bir yükümlülük altına sokmuyor. Kredi ön onayını alanlar dilerlerse adres ve gelir belgeleriyle Denizbank şubelerine giderek kredi başvurularını kolayca tamamlıyorlar. Denizbank’ın tüm şubelerinden ve Denizbank web sitesinden de kredi başvurusu yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

3 thoughts on “90 TL Taksitli Cebimde Kredi Kefil Yok Evrak Yok”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Haftada 3 Kez CardFinans İyi Gelir Finansbank İşlem Sözü Kampanyaları

Finansbank'ın işlem sözü kampanyalarından biri olan Haftada 3 Kez CardFinans İyi Gelir kampanyasına katılanlar kazanıyorlar. Kampanya kapsamında CardFinans ile haftada...

Kapat