Ziraat Maaş Avans Hesabı ile Bankadan Her Gün Avans Çekme İmkanı Var

Ziraat Bankası maaşlarını Ziraat aracılığıyla alanlara diledikleri her gün avans çekme imkanı sağlıyor. Ziraat Maaş Avans Hesabı ile maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıyanlar diledikleri zaman avans çekebilmenin avantajını yaşıyorlar.

Maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alanlar maaş avans hesabına hemen başvurmaları halinde kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılıyorlar.Ziraat Maaş Avans Hesabı açtıranlar hayat sigiortası yaptırma zorunluluğu olmadan nakit avans çekebiliyorlar. Çekilen avans maaş ödeme gününde işlem bedeli ile birlikte otomatik tahsil ediliyor.

Ziraat Bankası Maaş Avans Hesabı Açtırmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor? Hayat Sigortası Yaptırmak Gerekiyor mu? Ziraat Bankası’ndan Maaş Avans Hesabı çok kolay. Maaşlarını Ziraat’ten alanlar ya da maaş ödemelerini Ziraat Bankası’na taşımaya karar verenler Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapmaları halinde Maaş Avans Hesabı sahibi olabiliyorlar. Başvuru için tüm Ziraat Bankası şubeleri yetkili. Ziraat Bankası Maaş Avans Hesabı açtırmak ve nakit avans kullanmak için hayat saigortası yaptırma zorunluluğu bulunmuyor.

Ziraat Bankası Maaş Avans Hesabı Limiti Ne Kadar? Maksimum Ne Kadar Avans Çekilebilir? Ziraat Bankası Maaş Avans Hesabı limitleri maaş tutarına ve maaşla gerçekleştirilen diğer kredi ödemelerine göre belirleniyor. Avans çekim limiti 250 TL, 500 TL, 750 TL veya 1000 TL olabiliyor.

Tags :

One thought on “Ziraat Maaş Avans Hesabı ile Bankadan Her Gün Avans Çekme İmkanı Var”

  1. emekli maaşi ziraatdan aliyorum mayisin 20side avans cektim saglik nedeniyle nakit be taksitli avansda yardimci olurdaniz iyi olur 1750 tl lazim kredi istemem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Advantage Alana 1000 Lira Bedava Kredi Kampanyası

HSBC Bank'ın yeni Advantage Kart kullanıcılarına özel Avantaja Hoşgeldiniz kampanyası başladı. HSBC Bank yepyeni kampanyası ile Advantage Kredi Kartı alana...

Kapat