Ocak Ayı Kredi Kampanyası ile Emeklilere Çalışanlara ve Meslek Sahiplerine 10000 TL

Her İhtiyaca Özel Kredi Nedir? İş Bankası’nın Ocak ayı kredi kampanyası başladı. İş Bankası tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emeklilerin yararlanabileceği yeni kredi kampanyası ile düşük faiz oranıyla 10.000 TL kredi kullanabiliyorlar. Ocak ayı boyunca devam edecek kredi kampanyasında aylık uygulanan faiz oranı % 1.38. Kredi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor.

2012 yılı kredi kampanyalarının ilki ile kredi kullandıran İş Bankası’nın yeni kredi kampanyasından Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi müşteriler faiz indirimi ile yararlanabiliyor. Ocak Ayı Kredi Kampanyası ile 2012 yılında da ihtiyaç duyulan krediler İş Bankası’ndan karşılanıyor.

Ocak Ayı Kredi Kampanyası başvurusu İş Bankası Şubeleri’nden, SMS ile, Bankamatik’lerden, İş Bankası İnternet Şubesi’nden, 444 02 02 no’lu İş Bankası Telefon Şubesi’nden İşCep, İşPad veya İşWap’tan yapılabiliyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak için aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ 4402’ye SMS göndermek yeterli oluyor. Kredi başvurusunun cevabı çok kısa sürede ulaştırılıyor.

Kampanya ile 10.000 TL kredi kullananlar 36 ay vade ile aylık 370 TL taksit ödüyorlar. Kampanya kapasamında 30.000 Liraya kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. ‘İhtiyaçlar Biter mi’ diyenleri bile mutlu edecek kredi kampanyası ile yeni yılda yeni ihtiyaçlar için krediler İş Bankası’nda kullanıcılarını bekliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Ocak Ayı Kredi Kampanyası ile Emeklilere Çalışanlara ve Meslek Sahiplerine 10000 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bonus American Express Card 2 Kat Bonus Kazandırıyor

Garanti Bankası Bonus Card ile American Express Kredi kartını tek kartta birleştirdi: Garanti Bonus American Express Card. İki kartın bir...

Kapat