Natamam Konut Kredisi ile İnşaat Halindeki Evler İçin Kredi Ziraat Bankası’nda

Tamamlanmamış Durumda Olan Konutlar İçin Kredi Veren Banka Var mı? İnşaat halinde olan natamam bir konutu almak isteyenler için Natamam Konut Kredisi Ziraat Bankası’nda. İnşaatı henüz tamamlanmamış konutlar için kullanılan Natamam Konut Kredisi ile düşük faizli, uzun vadeli kredi kullanmak mümkün oluyor. Kredi inşaatı tamamlamak için değil, tamamlanmamış inşaatı almak için kullanılıyor. İnşaatları tamamlamak için Ziraat İnşaat Tamamlama Kredisi kullanmak mümkün.

Natamam Konut Kredisi Kullanılacak Ev İçin Aranan Kriterler Nelerdir? Ziraat Bankası Natamam Konut Kredisi ile tamamlanmamış bir ev için kredi kullanılaması için konutun asgari % 50 inşaat seviyesinde olması gerekiyor. İnşaatının en az yarısı tamamlanmış konutlar için Natamam Konut Kredisi kullanılabiliyor.

Ziraat Natamam Konut Kredisi Vade Süresi Ne Kadar? Kredi Kaç Ay Vadeli Olarak Kullanılıyor? Ziraat Natamam Konut Kredisi’nde maksimum vade 120 ay. Kredi kullananmak isteyenler 10 yıla varan vadelerde diledikleri süre için kredi talebi yapabiliyorlar.

Natamam Konut Kredisi Evin Değerinin Ne Kadarına Kadar Alınabiliyor? Ziraat’ten tamamlanmamış inşaat için kredi kullanmak isteyenler konutun ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kullanabiliyorlar.

Kredi Kullanlardan Teminat İsteniyor mu? Kredinin kullanılacağı gayrimenkul üzerine ipotek tesis ediliyor ve ayrıca şahsi ve / veya maddi teminat alınıyor. Bunun yanısıra kullanılan kredi süresince kredi kullanıcısına hayat sigortası yaptırılıyor. Konut için ise konut ve zorunlu deprem sigortası yapılıyor.

Ziraat Natamam Konut Kredisi Başvurusu Nereye Yapılıyor? Tüm Ziraat Bankası şubeleri kredi başvuruları için yetkili. Tüm Ziraat şubelerine Natamam Konut Kredisi başvuruları yapılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Natamam Konut Kredisi ile İnşaat Halindeki Evler İçin Kredi Ziraat Bankası’nda”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Maaş Avans Hesabı ile Bankadan Her Gün Avans Çekme İmkanı Var

Ziraat Bankası maaşlarını Ziraat aracılığıyla alanlara diledikleri her gün avans çekme imkanı sağlıyor. Ziraat Maaş Avans Hesabı ile maaşlarını Ziraat...

Kapat