Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi ile Telefon Bankacılığı İşlemleri

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi telefon numarası olan 444 0 123 ile rahat, güvenli ve interaktif bir ortamda bankacılık hizmetlerini almak mümkün. 7 gün 24 saat açık olan sistem ile bankacılık işlemlerini gerçekleştirme ve bilgi alma imkanları bir telefon kadar yakın.

Kuveyt Türk telefon bankacılığı hizmetlerinin bir parçası olan Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat ulaşılabiliyor. Bağlantı sadece şehir içi ücret tarifesi fiyatlandırılıyor. Kuveyt Türk Çağrı Merkezi aracığıyla tüm bankacılık işlemleri müşteri temsilcileri aracılığı ile ya da sesli yanıt sistemi kullanılarak yapılabiliyor.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi hizmetlerinin çoğundan faydalanmak için üyelik gerekmiyor. Üyelik gerektirmeyen hizmetler arasında mesela kredi kartları, hesap bilgileri, vadeli hesaplara dağıtılan kar payları, döviz kurları bireysel krediler ve kredi oranları gibi ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak gibi hizmetler var.

kuveyt-turk-altinKuveyt Türk Telefon Bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak için ise üye olmak gerekiyor. Telefon Bankacılığı şifresi alan tüm Kuveyt Türk müşterileri telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Kuveyt Türk’te hesabı olmayanlar öncelikle hesap açtırarak telefon bankacılığı şifresini Kuveyt Türk şubelerinden alabiliyorlar. Kuveyt Türk’te hesabı olanların ise Telefon Bankacılığı şifresini almak için en yakın Kuveyt Türk şubesine uğramaları yeterli oluyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Müşteri Memnuniyeti numarası olan 444 3 123 ise Kuveyt Türk müşterilerinin maksimum memnuniyetini sağlamak üzere düşünümüş bir telefon hattı. Kuveyt Türk hizmetleriyle ilgili her türlü görüş, düşünce, şikayet ve öneri bu hat aranarak bildirilebiliyor. Tüm aramalardaki konularla ilgili ayrıntılı yanıtlar ve çözümler 5 iş günü içinde başvuru sahibine iletiliyor. Bunun yanında Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın internet şubesinde bulunan ‘bize ulaşın’ linkine tıklayarak her türlü konuda bankayı bilgilendirmek mümkün. Ayrıca (musterimemnuniyeti et kuveytturk nokta com nokta tr) e-mail adresinden de müşteri memnuniyeti ile ilgili iletişim sağlanabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi ile Telefon Bankacılığı İşlemleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Kredili Mevduat Hesabı Avans Hesap Nedir Başvuru Nasıl Yapılır

Garanti Bankası Avans Hesap Nedir? Garanti Bankası Avans Hesap vadesiz hesapta para yokken nakit çekmeyi ya da ödeme yapmayı sağlayan...

Kapat