Kredi Kartıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi Card Finans’la 5 Taksit

MTV / Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kredi kartıyla yapılabiliyor mu? CardFinans kredi kartı sahipleri MTV / Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini kredi kartıyla yapabiliyorlar. Üstelik ödemeler 5 taksitle yapılabiliyor. Kredi kartıyla MTV ödemesi yapmak isteyen CardFinans sahipleri 01 – 31 Ocak tarihleri arasında 5 taksitle ödeme yapabiliyorlar.

Kredi Kartına 5 Taksit Uygulaması Hangi Ödeme Kanallarında Geçerli? Finansbank Kredi Kartı ile Ödemelerde Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor? CardFinans kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapmak için gib gov tr ya da Finansbank İnternet Şubesi’ni ziyaret etmek yeterli. İnternetin yanında Finansbank şubelerinden ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden de kredi kartıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapılıyor. Ödemeler 5 Taksit olarak gerçekleştiriliyor. Card Finans ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapanlar hediye olarak Speedy’den antifirizli cam suyu kazanıyorlar. Ayrıca tüm işçilik bedellerinde % 50 indirim uygulanıyor. Ticari kartların dahil olduğu kampanyada her araç kampanyadan bir kere yararlanabiliyor.

Kampanya süresince belirtilen kanallardan yapılan Finansbank kredi kartı ödemelerinde 5 taksit fırsatı sunuluyor. Bu dönem içinde yapılan işlemlerde tek çekim ödeme opsiyonu bulunmuyor. Hesaptan ödeme yapmak isteyenler için taksit uygulaması geçerli olmuyor. Hesaptan ödemeler de İnternet Şubesi, tüm Finansbank Şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden yapılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Kredi Kartıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi Card Finans’la 5 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Banka Kredisi Başvurusu ve Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banka kredileri çağımızın vazgeçilmezlerinden. Her türlü günlük ihtiyaçlardan otomobile, konuttan eğitime kadar tüm alanlardaki nakit ihtiyaçlarımız için bankalar kredi verme...

Kapat