İpotek Kredisi – İpotek Karşılığı Kredi Denizbank’ta – Ev Teminatlı Krediler

Denizbank İpotek Kredisi Nedir? Ev İpoteği Karşılığı Kredi Nasıl Kullanılır? Denizbank evi olan ve yüksek tutarlarda kredi kullanmak isteyenlere evlerini teminat göstererek Bireysel Finansman Kredisi kullanma imkanı sunuyor. Ev teminatlı Denizbank kredisi kefilsiz olarak kullanılabiliyor. Banka sadece gerekli gördüğü koşullarda kefil ya da ek belge getirme şartı arıyor.

Denizbank’ın Sunduğu İpotek Karşılığı Kredi ile Ne Kadar Kredi Kullanabilirim? İpotekli Kredinin Maksimum Limiti Nedir? Evini teminat göstererek Denizbank Bireysel Finansman Kredisi kullanmak isteyenler teminat gösterdikleri evin expertiz değerinin % 50’sine kadar kredi kullanarak finans ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Örneğin teminat gösterilen evin ekspertiz değeri 200.000 TL ise bunun yarısı olan 100.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Ev Teminatlı Kredi kullananlar ihtiyaç kredisi olarak alamayacakları tutarlarda kredi kullanma olanağına kavuşuyorlar. UYARI: Yüksek tutarda kredi alma imkanı sunan Ev Teminatlı Kredi kullananların çok önemli ve gerçek borç ya da ihtiyaçları için bu krediyi düşünmeleri tavsiye ediliyor. Geri ödenmemesi durumunda teminat gösterilen evin elden çıkması sonucunu doğuracak bu kredinin gereksiz harcama ihtiyaçları ve lüks tüketim için kullanılmaması ve kredi başvurusu yapılırken çok iyi düşünülmesi gerekiyor. Yüksek tutardaki borcun geri ödenmesinde sorunlar yaşanabileceği mutlaka akılda tutularak kredinin kullanılmasına karar verilmesi önem taşıyor.

Denizbank Ev Teminatlı Bireysel Finansman Kredisi Vadesi Ne Kadar? En Fazla Kaç Ay Vadeyle Kredi Alınabiliyor? Denizbank 120 ay vadeye kadar Ev Teminatlı Bireysel Finansman Kredisi kullandırıyor. Bankadan maksimum 120 ay vadeli olarak kredi kullanılabiliyor.

Tags : , , ,

8 thoughts on “İpotek Kredisi – İpotek Karşılığı Kredi Denizbank’ta – Ev Teminatlı Krediler”

  1. merhaba bız ev temınatı gostererek 10000 tl lımıt kredı cekmek ıstıyoruz bunu 48 ay vadede odemek kosulu ıle aylık gerı odeme lımıtı ve faız oranı hakkında bılgı alabılır mıyız? tesekkurler sımdıden..

  2. 1. derece ticari bölgede dükkan+dairenin 1/2 hissesinin sahibiyim. Bu şartlarda ipotekli kredi kullanabilirmiyim?

  3. evimi ipotek ettirerek 36 ay vadel 30.000 tl kredi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi ile Telefon Bankacılığı İşlemleri

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi telefon numarası olan 444 0 123 ile rahat, güvenli ve interaktif bir ortamda bankacılık...

Kapat