Garanti Bonus American Express Card 2 Kat Bonus Kazandırıyor

Garanti Bankası Bonus Card ile American Express Kredi kartını tek kartta birleştirdi: Garanti Bonus American Express Card. İki kartın bir araya geldiği Bonus American Kartla yapılan alışverişlerde iki kat bonus kazanma fırsatı var.

Bonus American Express Card ile Bonus Program Ortakları’nda 2 kat bonus kazanılıyor. Bonus American Express uluslararası ayrıcalıklarla dolu bir kart. Dünyada en prestijli kart olarak tanınan American Express ile Türkiye’nin bedavası en bol kartı Bonus aynı kartta buluşarak yepyeni avantajlar dağlıyor. Bonus American Express ile; Bonus Program Ortakları’nda yapılan tüm harcamalarda 2 kat bonus kazanılıyor. Bunun yanında Bonus American Express ile Türkiye’de tüm Garanti POS’larında yapılan harcamalardan bonus kazanılıyor. Ayrıca Bonus American Express ile yurtdışında American Express logosu bulunan tüm işyerlerinde yapılan harcamalar bonus kazandırıyor.

Bonus American Express’e dilerseniz tek başına sahip olmak mümkün. Dileyenler ise bir Bonus Card’a bağlı olarak American Express Card sahib olabiliyorlar. Bunun yanında Bonus Plus, Bonus Premium ya da Bonus Trink Card sahibi olanlarda kartlarına bağlı bir Bonus American Express talep edebiliyorlar.

Bonus American Express’i bir Bonus’a bağlayanlar hem ücret indiriminden, hem de tek limit, tek ekstre, tek şifre gibi kolaylıklardan yararlanıyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Bonus American Express Card 2 Kat Bonus Kazandırıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Düşük Faizli Kısa Vadeli Küçük Tutarlı Kredi Halk Bankası’nda

Türkiye Halk Bankası Mini Kredi ile düşük tutardaki ihtiyaçlara yönelik düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Halkbank'tan mini kredi kullananlar mini...

Kapat