Finansbank Mobil Bankacılık ile İşlemler Cep Telefonu Üzerinden Yapılıyor

Finansbank Mobil Bankacılık Nedir? Finansbank Mobil Bankacılık tüm bankacılık işlemlerini cep telefonu üzerinden gerçekleştirme imkanı sunuyor. Mobil Bankacılık hizmetini kullananlar nerede olurlarsa olsunlar günün her saatinde bankacılık işlemlerinizi cep telefonu üzerinden yapabiliyorlar. Mobil Bankacılık ile tüm bankacılık işlemleri hızla ve güvenle gerçekleştiriliyor.

Finansbank Mobil Bankacılık işlemleri nereden yapılıyor? Mobil Bankacılık işlemleri Wap Şubesi, Cep Şubesi, Iphone’a özel Cep Şubesi ya da Android’e özel Cep Şubesi kullanılarak gerçekleştirilebiliyor. Mobil Bankacılık kanalı WAP Şubesi ve CEP Şubesi olmak üzere iki farklı şube tipi ile hizmet sunuyor.

Finansbank Mobil Bankacılığı Kimler kullanabilir? Finansbank Bireysel Bankacılık müşterileri ve KOBİ Bankacılığı müşterileri Mobil Bankacılık kanalını kullanıma açtırarak, mobil bankacılık hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayabiliyorlar. Bu şekilde tüm bankacılık hizmetlerini Mobil Bankacılık aracılığıyla alabiliyorlar ve işlemlerini yapabiliyorlar.

Finasbank Mobil Bankacılık kanalı nasıl kullanıma açtırılıyor? Finansbank Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları İnternet Şubesi’nde bulunan Cep Şubesi İşlemleri menüsüne girerek mobil bankacılık kanalını aktive edebiliyorlar. KOBİ İnternet Şubesi kullanıcıları da İnternet Şubesi’nde bulunan Cep Şubesi İşlemleri menüsünün altındaki yönlendirmeleri takip ederek mobil bankacılık kanalını aktive edebiliyorlar. Finansbank İnternet Şubesi kullanıcısı olmayanlar kart bilgilerini kullanarak şifrelerini Anında Şifre ile anında alabilir veya Finansbank’ın 444 0 900 Telefon Bankacılığı’ndan hizmet alabiliyorlar.

Tags : ,

0 thoughts on “Finansbank Mobil Bankacılık ile İşlemler Cep Telefonu Üzerinden Yapılıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Yeni Yılın İlk Kredi Kampanyası ile 0 69 Faizle 5000 Lira

Akbank yeni yılın ilk kredi kampanyasını başlattı. Yeni yılla gelen yeni ihtiyaçlar için düşük faizli ucuz kredi çözümleri Akbank'ta. Akbank'ın...

Kapat