Düşük Faizli Kısa Vadeli Küçük Tutarlı Kredi Halk Bankası’nda

Türkiye Halk Bankası Mini Kredi ile düşük tutardaki ihtiyaçlara yönelik düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Halkbank’tan mini kredi kullananlar mini faiz ödüyorlar. Kredi vadelerinin kısa tutulmasının getirdiği avantajla küçük tutarlardaki kredi ihtiyacı için ucuz faizli kredi kullanmak mümkün oluyor.

Düşük tutarlı ve kısa vadeli kredi ihtiyaçla için kullanılabilecek Halkbank KREDİmini kredi çözümleriyle % 0.80 faiz oranıyla kredi alınabiliyor. Kredi tutarı maksimum 5.000 TL. 12 ay vadeli olarak kullanılabilen mini kredi ile 5.000 Liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. KREDİmini tüm Halkbank Şubeleri’nde kullanıcılarını bekliyor.

Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için başvururularda gelir belgesi, ikametgah adresini gösteren bir fatuta ya da ikametgah belgesi ve nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet gibi kimliği kanıtlayan bir belgeyle Halkbank Şubelerine başvurulabiliyor.

Türkiye Halk Bankası sunduğu düşük tutarlı ve kısa vadeli kredinin yanında daha uzun vadelerde daha fazla limiti olan krediler kullandırmaya devam ediyor. Halkbank sunduğu ihtiyaç kredilerinin yanı sıra Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ve Eğitim Kredisi gibi alanlarda düzenlediği cazip kredi kampanyalarıyla ön plana çıkıyor. Halkbank emeklilere, kamu çalışanlarına, bankacılara özel kredi seçenekleri sunuyor. Halk Bankası’nın sunduğu kredi seçenekleri arasında sıfır faizli kredi kampanyaları da var.

Tags : , , , ,

One thought on “Düşük Faizli Kısa Vadeli Küçük Tutarlı Kredi Halk Bankası’nda”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İpotek Kredisi – İpotek Karşılığı Kredi Denizbank’ta – Ev Teminatlı Krediler

Denizbank İpotek Kredisi Nedir? Ev İpoteği Karşılığı Kredi Nasıl Kullanılır? Denizbank evi olan ve yüksek tutarlarda kredi kullanmak isteyenlere evlerini...

Kapat