Denizbank Facebook ile Para Gönderme – Facebook Banka Şubesi

Denizbank reklamlarındaki Cuma artık Robinson Abi’ye Facebook ile para gönderebiliyor. Cuma gibi tüm Denizbank müşterileri de para gönderme, vadeli – vadesiz hesap bakiyelerini takip etme, kredi ve kart borçlarını izleyebilme, fon portföylerini görüntüleme gibi bankacılık işlemlerini artık Facebook’tan da gerçekleştirebiliyorlar.

Denizbank Facebbok Şubesi ile Neler Yapılabilir? Denizbank Facebook şubesi ile Denizbank’ta hesabı olsun olması tüm arkadaşlarınıza para gönderebilirsiniz. Facebook ile kendilerine para gönderilenler hesabı olmasa bile DenizBank ATM’sinden paralarını çekebiliyorlar ya da başkasına gönderebiliyorlar. Para gönderme işlemleri 7 gün 24 saat yapılabiliyor. Para gönderme işlemi arkadaşlarınızın hesabına ya da cep telefonu numarasına yapılabiliyor. Gönderilen para Denizbank ATM’Lerinden çekilebiliyor.

Denizbank Facebook Bankacılığı dünyada bir ilk. Denizbank Facebook uygulamasını kullananar geleceğin bankacılık deneyimini yaşıyorlar. Bundan böyle feys’te de hayat Deniz’de güzel!

Denizbank Facebook Aktivasyon İşlemi Nasıl Yapılıyor? Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve e-parolası olanlar DenizBank Facebook Bankacılığı’nı kullanabiliyorlar. Facebook uygulaması aktivasyonunu gerçekleştirmek için Denizbank AçıkDeniz Bankacılığı’na e-parola ile giriş yapılıyor. İnternet şubesi’nde bulunan Facebook Bankacılığı menüsünden; Facebook Bankacılığı’nda kullanmak istenilen hesap seçiliyor. Bunun ardından “Facebook’a Bağlan” butonuna tıklamak gerekiyor. Facebook hesap bilgilerini girerek DenizBank hesabıyla Facebook hesabı eşleştiriliyor. Aktivasyon işlemi Facebook’u bankacılık işlemlerinde kullanırken her defasında yeniden yapılmıyor, bir defa aktivasyon yapmak yeterli oluyor.

Denizbank Facebook Bankacılığı’nı Nasıl Kullanırım? Facebook’tan Para Göndermek Güvenli mi? Facebook . com / Denizbank adresinde yer alan Bankacılık sekmesindeki “SMS Şifresi Al” butonuna tıklayanlar Denizbank’ta kayıtlı cep telefonlarına gelen doğrulama şifresini alarak bu şifre aracılığıyla ile uygulamaya giriş yapabiliyorlar. Denizbank Facebook uygulamasına her girişte yeni bir SMS şifresi gönderiliyor, bu şekilde tek kullanımlık Güvenlik Kodu ile güvenli giriş sağlanmış oluyor. DenizBank Facebook Bankacılığı tüm dünyada uygulanan güvenlik standartlarını kullanıyor. Bunun yanı sıra, ekstra güvenlik modülleri de içeriyor ve veri güvenliği için 128 bit şifreleme kullanılıyor.

Tags : ,

2 thoughts on “Denizbank Facebook ile Para Gönderme – Facebook Banka Şubesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Konut Kredisi Başvurusu Yolları Mortgage İçin Başvuru Nasıl Yapılır

Akbank Konut Kredileri İçin Başvuru Nasıl Yapılıyor? Akbank her bütçeye uygun Konut Kredisi için kolay ve hızlı başvuru imkanları sunuyor....

Kapat