CardFinans’ı Haftada 3 Kez Kullan Yüzde 5 İndirim Kazan Kampanyası

‘İndirim eksikliği çekenlere haftada 3 kez CardFinans iyi gelir’ slganıyla yola çıkan yeni CardFinans kampanyasıyla haftada 3 kez 20 TL ve üzeri harcama yapanlar her hafta akaryakıt ve markette % 5 indirim veya 6 ay geri ödemeli 1.000 TL Bedava Kredi’den hemen yararlanıyorlar.

Kampanyaya katılan Finansbank müşterilerinin 24 hafta boyunca her hafta 20 TL ve üzeri 3 adet harcama yapmaları gerekiyor. CardFinans’ın en son kampanyası ile haftada 3 kez 20 Lira ve üzerinde alışveriş yapanlar İNDİRİM yazıp 2273’e göndermeleri halinde kampanya süresince her hafta akaryakıt ve markette % 5 indirim kazanıyorlar. Dileyenler BEDAVA yazıp yine 2273’e göndermeleri halinde Bedava Kredi imkanından faydalanıyorlar. CardFinans sahipleri kampanyaya katılım taleplerini 444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı’nı arayarak da gerçekleştirebiliyorlar. Harcamaların farklı günlerde yapılması gerekiyor. Aynı gün yapılan birden fazla harcama sadece bir harcama olarak değerlendiriliyor.

Bedava Kredi Kampanyası ile kredi kartı limitlerinden 6 ay vade ile % 0 faizli 1.000 TL Bedava Kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Bedava Kredi kampanyasından yararlanmak için kullanılabilir limitin 1.250 TL ve üzerinde olması gerekiyor.

‘CardFinans’ım yok ama kampanyaya katılmak istiyorum’ diyenler kolayca CardFinans sahibi olabiliyorlar. CardFinans sahibi olmak için TC Kimlik numarasını 2273’e mesaj olarak atmak yeterli oluyor. Ayrıca Finansbank internet şubesi üzerinden CardFinans başvurusu yapılabiliyor. Finansbak sitesinde yer alan Hızlı Kart Başvurusu ile bilgilerini bırakanlar Finansbank tarafından hemen aranıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “CardFinans’ı Haftada 3 Kez Kullan Yüzde 5 İndirim Kazan Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Mobil Bankacılık ile İşlemler Cep Telefonu Üzerinden Yapılıyor

Finansbank Mobil Bankacılık Nedir? Finansbank Mobil Bankacılık tüm bankacılık işlemlerini cep telefonu üzerinden gerçekleştirme imkanı sunuyor. Mobil Bankacılık hizmetini kullananlar...

Kapat