Akbank’ın Yeni Kredi Kampanyası Düşük Faizli Kredi Kullanma Fırsatı Sunuyor

Akbank’ın düşük faizli kredi kampanyaları yeni yılda da devam ediyor. Ocak ayı boyunca sürecek yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla Akbank’a gelenler % 0.69 faiz oranıyla kredi kullanma fırsatından yararlanıyorlar.

Akbank’ın düşük faiz imkanı sunan kred kampanyası 5.000 TL’ye kadar kullanılacak ihtiyaç kredisi talepleri içn geçerli ve 299 TL dosya masrafıyla kullanılabiliyor. Kampanya Ocak ayı sonuna kadar geçerli. Akbank’ın düşük faizli kredi kampanyasına katılmak isteyenler Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, on döneme ait abonelik gerektiren bir fatura ya da ikametgah belgesi ve maaş bordrosu ile Akbank şubelerine başvuru yapmaları yeterli oluyor.Maaşlarını Akbank’tan alan maaş müşterilerinin maaş belgesi getirmeleri gerekmiyor.

Akbank Ocak ayı kredi kampanyası ile 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar 12 ay vadede ayda 436 TL taksit ödüyorlar. Kampanya ile maksimum 12 aya kadar vade yapılıyor. Düşük faizli kredi kampanyasında 5 Bin Lira’ya kadar ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabiliyor. Akbank kredi kullanımında gerekli görmediği sürece kefil istemiyor. Kredi taleplerinde 15 TL istihbarat ücreti alınıyor. Kredi kullananlara yapılan hayat sigortası yıllık primi kredi tutarının binde 10,63’ü oranında hesaplanıyor.

Akbank kredi kampanyaları en çok tercih edilen kredi kampanyaları olarak ön plana çıkıyor. Akbank değişik tutarlarda, vadelerde ve ödeme koşullarında cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank’ın Yeni Kredi Kampanyası Düşük Faizli Kredi Kullanma Fırsatı Sunuyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ocak Ayı Kredi Kampanyası ile Emeklilere Çalışanlara ve Meslek Sahiplerine 10000 TL

Her İhtiyaca Özel Kredi Nedir? İş Bankası'nın Ocak ayı kredi kampanyası başladı. İş Bankası tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri...

Kapat