Akbank Yeni Yılın İlk Kredi Kampanyası ile 0 69 Faizle 5000 Lira

Akbank yeni yılın ilk kredi kampanyasını başlattı. Yeni yılla gelen yeni ihtiyaçlar için düşük faizli ucuz kredi çözümleri Akbank’ta. Akbank’ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla % 0.69 faiz oranıyla 5.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün.

Kredi başvurularının 31 Ocak tarihine kadar ypılabileceği yeni kredi kampanyasıyla düşük faiz oranıyla ihtiyaçları hemen karşılamak için nakit bulma fırsatı sunuluyor. 5.000 TL’ye kadar tüm nakit ihtiyaçları için Akbank’ın en son kredi kampanyası kolay ve çabuk para sağlama imkanı sağlıyor.

Akbank’ın en son kredi kampanyası ile kredi kullanarak 5 Bin Lira ihtiyaç kredi kullananlar 12ay vadede aylık 436 Lira taksit ödüyorlar. Kampanya kapsamında 229 TL masraf alınıyor. Dosya masrafı kredi kullanımı sırasında alınıyor. 12 ay vadeli olarak 5.000 TL kredi kullananlar yıllık 53,15 TL hayat sigortası bedeli ödüyorlar. Akbank’ın son kredi kampanyasının aylık maliyet oranı % 2,05, yıllık maliyet oranı ise % 2,05.

Akbank’ın Ocak ayı kredi kampanyasında başvurularda kefil şartı aranmıyor. Banka gerekli gördüğü takdirde kefil ya da ek belge istenebiliyor. Kampanya kapsamında kredi kullandırımlarında 15 TL istihbarat ücreti uygulanıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Yeni Yılın İlk Kredi Kampanyası ile 0 69 Faizle 5000 Lira”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi Card Finans’la 5 Taksit

MTV / Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kredi kartıyla yapılabiliyor mu? CardFinans kredi kartı sahipleri MTV / Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini...

Kapat