Advantage Alana 1000 Lira Bedava Kredi Kampanyası

HSBC Bank’ın yeni Advantage Kart kullanıcılarına özel Avantaja Hoşgeldiniz kampanyası başladı. HSBC Bank yepyeni kampanyası ile Advantage Kredi Kartı alana Nisan sonuna kadar kartından 500 TL veya 1000 TL faizsiz, masrafsız Bedava Kredi kullanma fırsatı sunuyor. Kredi kartı dünyasında bir ilk olan kampanya HSBC Kredi Kartları dünyasının sunduğu benzersiz fırsatlardan bir yenisi olarak karşımıza çıkıyor. Advantage Kart başvuruları SMS gönderilerek yapılabiliyor. Advantage yazıp 0532 444 44 77 numaralı SMS numarasına gönderenler yeni bir Advantage Card sahibi olabiliyorlar.

HSBC Bank’ın Advantage Kredi Kartı kampanyası 17 Ocak tarihine kadar HSBC’de açık ve geçerli asıl kredi kartı olmayan yeni kredi kartı müşterileri için geçerli olacak. HSBC Bank’ın kampanyasından faydalanmak isteyenlerin 17 Ocak – 16 Mart 2012 tarihleri arasında HSBC Bank’dan asıl kart almaları gerekiyor. Ek kartlar, Pegasus Kart, öğrenci kartları ve ticari / şirket kartları kampanyaya dahil değil.

Kampanyadan yararlanmak için kullanılabilir kredi kartı limitlerine göre, HSBC ATM’lerinden 12 ay taksitli 500 TL veya 1000 TL AvantajKredi kullanımı işlemi gerçekleştirmek gerekiyor. Kredi kartı limitine göre 500 TL ya da 1.000 TL AvantajKredi çekenler % 0 faiz imkanından yararlanıyorlar. Masrafsız olarak kullanılacak 500 TL veya 1000 TL AvantajKredi’nin Nisan ayı sonuna kadar çekilmesi gerekiyor. Bu tarihe kadar yapılacak ilk AvantajKredi işlemi kampanya kapsamında sayılıyor. Yeni HSBC Advantage Kart sahipleri kampanya dahilinde kullanılabilir limitlerinin en fazla % 80’ini kullanabiliyorlar.

Tags : , ,

One thought on “Advantage Alana 1000 Lira Bedava Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans’ı Haftada 3 Kez Kullan Yüzde 5 İndirim Kazan Kampanyası

'İndirim eksikliği çekenlere haftada 3 kez CardFinans iyi gelir' slganıyla yola çıkan yeni CardFinans kampanyasıyla haftada 3 kez 20 TL...

Kapat