Yılbaşı Öncesi Akbank Kredisi Aralık Ayı Son Kredi Koşulları

2012 yaklaşırken yeni yıl öncesi kredi kampanyaları devam ediyor. Aralık ayı boyunca devam eden yılbaşı öncesi kullanılabilecek kredi kampanyaları arasında Akbank kredi kampanyaları dikkat çekiyor. Akbank’ın yeni yıl öncesi sunduğu kredi imkanlarıyla uygun koşullarla, düşük faiz ve uzun vade imkanlarıyla kredi alınabiliyor.

Akbank Yeni Yıl Öncesi Kredi Kanmapanyası İçin Başvuru Nasıl Yapılıyor? Telefonla Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Akbank’tan kredi kullanmak isteyenler dilerlerse İhtiyaç Kredisi başvurusunu 444 00 11 Cep Kredi hattını arayarak yapabiliyorlar. Telefonla kredi başvuru numarası olan 444 00 11 cep telefonundan ya da sabit hatlardan (ev ve işyeri telefonlarından) aranabiliyor. Bunun yanında Web Kredi ile internet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek mümkün. Telefonla kredi başvurusu ve internetten kredi başvurusu yapıldığında kredi onayı anında alınıyor. Kredi onayının alınmasının ardından herhangi bir Akbank Şubesi’nden sadece kimlik ve adres gösterir belge ile kredi kullanmak mümkün oluyor.

SMS Yoluyla Kredi Başvurusu Yapılabiliyor mu? Dileyenler smsKredi 4425 hattı ile sadece Vatandaşlık Numarasını kullanarak kredi başvurusu yapabiliyorlar. SMS ile Akbank Kredisi başvurusu yapmak için KREDİ yazıp, boşluk bırakarak “Vatandaşlık numarası”nı yazıp 4425’e SMS ile göndermek yeterli oluyor. Cep telefonu kısa mesaj servisiyle yapılan kredi başvuruları cevabı ve kredi onayı anında ulaştırılıyor. Bundan sonra yapılamsı gereken en yakın Akbank Şubesi’ne kimlik ve adres belgesiyle giderek krediyi kullanmak.

Tags : ,

0 thoughts on “Yılbaşı Öncesi Akbank Kredisi Aralık Ayı Son Kredi Koşulları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Yılbaşı Kredisi 0 39 Faizle 5000 Lira 200 TL Taksitle 1000 TL Masrafsız Kredi

Yeni Yıla Harcamalarını Kısmadan Girmek İsteyenler İçin Kredi Veren Bir Banka Var mı? ING Bank yeni yıla özel Yılbaşı Kredisi...

Kapat