Yeni Yıla Hiç Kısmadan Girin ING Kredi Butik Seçenekleriyle

ING Kredi Butik kredi seçenkeleriyle yeni yıla hiç kısmadan girin. ING Bank 2012 yılı öncesinde de cazip kredi seçenekleri sunmaya davam ediyor. ING Kredi Butik Yılbaşı seçenekleriyle jhiç kısmadan yeni yıla girmek isteyenler uzun vadeli, düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanıyorlar.

ING Bank’ın yeni yıl kredi kampanyası Aralık ayı boyunca devam ediyor. Yeni yıla nakitsiz girmek istmeneyenler için nakit bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan ING Bank Kredi Butik seçenekleri değişik ödeme planları, ödeme tercihleri, vadeler ve tutarlar için kredi ürünleri içeriyor.

ING Kredi Butik seçenkeleriyle aylık 0.39 faiz oranı ile 5.000 TL kredi kullanılabiliyor. ING Kredi Butik’ten Yılbaşı Kredisi kullanmak isteyenler için sunulan diğer seçeneklerden biri de 200 TL’den başlayan taksitlerle masrafsız 10.000 TL’lik kredi kullanma fırsatı. ING Kredi Butik Yılbaşı kredileri 60 aya varan vade fırsatlarıyla sunuluyor.

Yeni yıl için nakit ihtiyacı duyanlar, masraflarını kısmadan ve sıkılmadan yeni yıla girmek isteyenler için uygun kredi seçenkleri sunan ING Bank kredileri ucuz maliyetlerinin yanısıra çabuk sonuçlanan başvuru süreci ile de dikkat çekiyor. Formalitesiz başvuru imkanı sunan ING Bank Kredileri için zahmetsiz ve kolayca başvuru yapmak ve kısa sürede kredi başvuru sonucunu öğrenmek mümkün oluyor.

Tags :

5 thoughts on “Yeni Yıla Hiç Kısmadan Girin ING Kredi Butik Seçenekleriyle”

  1. En uygun ve masrafsız 1000 tl 9 ay içnde geri ödeme listesini gönderir misiniz?

  2. diğer bankalara olan kredi ve kredi kartlarımın borclarını ödememe yardımcı olursanız sevinirim bu konu ile ilgili bilgi verırsenız sevinirim telf:……..

  3. 10.000tl kredı cekmek ıstıyorum bana 60 aylık masrafsız ve aylık odemesıyle bılgılendırırsenız sevınırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Kredi Kartımın Limitini Yükseltmek İstiyorum Nereye Başvuru Yapılıyor?

Halk Bankası kredi kartımın limitini yükseltmek istiyorum. Kredi kartı limiti yükseltme başvurusu nereye yapılıyor? Telefonla limit artırımı oluyor mu? Halk...

Kapat