Yeni Yıl İçin Masrafsız Kredi Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası

Denizbank Cebimde Kredi Yılbaşı Kampanyası Nedir? Denizbank yen yıl masrafları için masrafsız Yılbaşı Kredisi kampanyası başlattı. Denizbank’tan yeni yıla özel kredi kullananlar Deniz’in hediyesi Milli Piyango bileti ile büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakalıyorlar. Yeni yıl için düzenlenen kredi kampanyası Aralık ayı boyunca devam ediyor.

Denizbank Yeni Yıl Kredisi Limiti Ne Kadar? Denizbank Cebimde Kredi kampanyalarından biri olan yeni yıla özel kredi kampanyası ile 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün.

Denizbank Yeni Yıl Cebimde Kredi Kampanyası Başvurusu Hangi Numaraya Yapılıyor? Denizbank’ın yeni yıla özel kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenlerin KREDİM yazıp boşluk bırakarak 3280 numaralı başvuru hattına kısa mesaj göndermeleri yeterli oluyor.

Cebimde Kredi le masrafsız, kefilsiz ve formalitesiz olarak kredi kullanılabiliyor. Cep telefonundan 3280’e SMS gönderilerek yapılan kredi başvurularının cevabı yine kısa mesaj olarak anında alınıyor. Başvuru olumlu sonuçlanırsa kullanılacak kredi tutarı ve kredi vadesi SMS olarak 5 dakika içinde cep telefonuna iletiliyor. Cebimde Kredi ile Yeni Yıl Kredisi başvurusu yaparak kredi kullananlar Milli Piyango’nun Yılbaşı çekilişi için çeyrek bilet kazanıyorlar.

Tags : ,

0 thoughts on “Yeni Yıl İçin Masrafsız Kredi Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2012 Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi veriyor mu? Vakıflar Bankası her sene olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel Yılbaşı Kredisi...

Kapat