Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor Yeni Yıla Özel Krediler

Yapı Kredi Bankası Yılbaşı Kredisi Nedir? Süper Kredi Kapsamında Yeni Yıla Özel Kredi Var mı? Yeni yıl yaklaşırken yeni yıla nakitsiz girmek istemeyenler için bankalar yeni yıla özel çeşitli yılbaşı kredisi kampanyaları düzenliyorlar. Bunların arasında uygun ödeme koşullarıyla Yapı Kredi’nin Yılbaşı Kredisi ön plana çıkıyor. Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi kullananlar günde 8 TL ödeyerek 8.000 TL kredi alabiliyorlar.

Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Yapı Kredi Bankası’nın yeni yıla özel kredisine başvurmak çok kolay. Yapı Kredi şubelerinden kredi başvurusu yapılabileceği gibi değişik başvuru kanallarından kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi için en pratik başvuru yolu ise cep telefonu üzerinden yapılan yeni yıl kredisi başvurusu. Cep telefonlarıyla Yapı Kredi’nin kredi başvuru numarasına kredi başvurusu yapanlar hemen kredi sonucunu öğrenebiliyorlar.

Yılbaşı Kredisi SMS Başvuru Numarası Kaç? Hangi Numaraya Kısa Mesaj Göndermek Gerekiyor? Yapı Kredi Bankası’nın Yılbaşı Kredisi’ne başvurmak için kullanılması gereken SMS kredi başvuru hattının numarası 4411.

4411’e Nasıl Mesaj Gönderiliyor? 4411’e mesaj göndererek 2012 yeni yıl kredisine başvurmak için yapılması gereken tekşey Bireysel yazmak ve kısa mesajı bu numaraya göndermek.

Yılbaşı Kredisi Seçenekleri Neler? Faiz oranları Nedir? Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi başvurusu yapmak isteyenler isterlerse ayda sadece %0.59’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi geri ödeme seçeneğinden yararlanabiliyorlar. Dileyenler ise faizsiz peşin komisyonlu kredi, masrafsız kredi seçenekleriyle Bireysel İhtiyaç Kredisi alabiliyorlar.

Tags : ,

One thought on “Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor Yeni Yıla Özel Krediler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2012 Garanti Yılbaşı Kredisi ile Yeni Yıl İçin 200 TL Taksitle 10000 Lira Kredi

Garanti Bankası Yılbaşı Kredi Kampanyası Nedir? Kampanya Kaç Ay Vade ve Taksitle Kaç Lira Kredi Veriyor? Garanti Tam Destek kredileri...

Kapat