Yapı Kredi World Card Kredi Kartı Borcu Öğrenme Yolları

Yapı Kredi Bankası Worldcard kullanıcısıyım. Kredi kartı borcumu nasıl öğrenebiliri.? Kredi kartı borcu ile ilgili nereden bilgi alabilirim? Hesap özeti hangi bilgileri içeriyor? Yapı Kredi Bankası Worldcard ile yapılan kredi kartı harcamaları hesap ekstresi ile gönderiliyor. Hesap özetini, yapılan harcamaları ve çekilen nakit tutarlarını içeren hesap özetinde ayrıca faiz ve gecikme faizi, ücretler ve diğer ayrıntılar yer alıyor. World Card ile yapılan harcamalardan kazanılan puanları da ekstreden görmek ve izlemek mümkün oluyor.

Banka Hesap Özeti (Ekstresi) ne zaman gönderiliyor? Yapı Kredi Bankası’nın World Card harcamaları ve borç tutarlarıyla ilgili hesap özeti her ay yaklaşık aynı tarihlerde bankada kayıtlı adrese gönderiliyor.

Hesap Özeti elime ulaşmadı. Ne yapmalıyım? Hesap ekstresi gelmezse kredi kartı borcunu nereden öğrenebilirim? Hesap Özeti adrese gelmesi gereken tarihlerde ulaşmazsa Yapı Kredi’nin sunduğu değişik bilgi edinme kanalları yoluyla kred kartı hesap bilgilerine ulaşmak mümkün oluyor.

Tele24’lerden bakiye inceleme işlemini seçerek kredi kartı harcama, nakit çekim ve borç miktarı bilgilerine ulaşmak mümkün oluyor. Bunun yanında Yapı Kredi İnternet Bankacılığı’ndan Kredi Kartı Hesap Özetini görerek hesap özeti bilgilerine ulaşılabiliyor. Dileyenler 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak kredi kartı borçlarının sın durumunu, hesap özetini bilgilerini öğrenebiliyorlar. Yapı Kredi Mobil Bankacılık hizmetinden yararlanarak kredi kartı borç bilgilerine ulaşmak mümkün oluyor. Klasik olarak Yapı Kredi şubesine uğrayarak da son kredi kartı bilgilerinizi alabilirsiniz.

Tags : , , ,

21 thoughts on “Yapı Kredi World Card Kredi Kartı Borcu Öğrenme Yolları”

 1. kredi kartı borcumu öğrenemiyorum her ay mail geliyordu bu ay yok

 2. KREDİ KARTI FATURAM ADRESİME GELMİYOR BÜTÜN AYRINTILI BORCUMU ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 3. kredi kartı ekstrem açık adres verdiğim halde gelmiyor. her ay düzenli bir şekilde elime geçmesini istiyorum

 4. kiredi kart extiresi elime gelmiyor adresimi verdiyim halde gelmiyor

 5. heray son dönem hesap extralarım e mail.adesime gönderilmesini rica ediyorum

 6. slm ben recep kredi kartın borcunu öğrenmek istiyorum rica ederim

 7. ocak 2014 yapı kredi kartımın bu ay özeti mail adresime gelmedi ..?…. saygılarımla..

 8. şubat ayı kredi kartı borç ekstirem mail adresime gelmedi. Bu konuda daha hassas olunmasını rica ederim. bekliyorum. Saygılarımla

 9. woldkartımın ekstresi gelmiyor lütfen ilgili kişilere sesleniyorum saygılarımla

 10. woldkartımın ekstresi gelmiyor lütfen ilgili kişilere sesleniyorum saygılarımla

 11. Ocak/Temmuz arası Kredi kart borçlarımı öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yılbaşı Öncesi Akbank Kredisi Aralık Ayı Son Kredi Koşulları

2012 yaklaşırken yeni yıl öncesi kredi kampanyaları devam ediyor. Aralık ayı boyunca devam eden yılbaşı öncesi kullanılabilecek kredi kampanyaları arasında...

Kapat