Nakit Atak Vakıfbank Kefilsiz Formalitesiz 12 Ay Nakite Taksit

‘Faturalar peşimde, ödemeler boğazımı sıkıyor’ diyorsanız klasik bir Nakit Atak vakası yaşıyorsunuz. Nakit Atak ile acil nakite ihtiyacı olanların nakit ayağına geliyor. Vakıfbank ile Alışverişten Anlayan Sarışınlar Her Zaman Yanınızda.

Nakit Atak Nedir? Koşulları Neler? Nakit Atak Vakıfbank Worlcard tarafından sunulan düşük faizli nakit çekim kampanyası. Nakit Atak kampanyasında faiz oranları aylık yüzde 0.99’dan başlıyor. Kefilsiz, formalitesiz olarak kullanılabilen Vakıfbank World Card Nakit Atak ile 31 Ocak tarihine kadar 2 – 12 taksitle aylık % 0.99 faiz oranıyla nakit kullanmak mümkün oluyor.

Nakit Atak Faiz Oranları Ne Kadar? Nakit Atak Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2012 tarihine kadar 2 -12 ay vadelerde 0.99 faiz oranı geçerli. Nakite Taksit işlem ücretleri Business Card’larda % 5 + 5 TL, diğer kartlarda % 4 + 4 TL olarak ilk ekstreye yansıtılıyor. Kısmi kapama yapılamayan kampanyada 1.000 TL için KKDF ve BSMW dahil yıllık maliyet oranı % 22.94 oluyor.

Vakıfbank Worlcard’ım Yok. Ne Yapmalıyım? Vakıfbank World Kart’ı olmayanlar SMS ile kart başvurusu yapabiliyorlar. Vakıfbank World Card başvurusu yapmak isteyenler VB yazarak kimlik numaralarıyla birlikte 5724’e gönderiyorlar. Alışverişten Anlayan Sarışın Vakıfbank Worldcard ile nakite taksit imkanıyla nakit çekilebiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Nakit Atak Vakıfbank Kefilsiz Formalitesiz 12 Ay Nakite Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıla Hiç Kısmadan Girin ING Kredi Butik Seçenekleriyle

ING Kredi Butik kredi seçenkeleriyle yeni yıla hiç kısmadan girin. ING Bank 2012 yılı öncesinde de cazip kredi seçenekleri sunmaya...

Kapat