Maximum Kart ile 100 TL Üzeri 5. Alışverişe 50 Lira Maxi Puan Hediye

Maximum Kart’ın yeni Maxi Puan kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Kampanya ile bu yılın sonuna kadar Maximum Kart sahipleri Maximum üye iş yerlerinden tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişlerinize tam 50 TL MaxiPuan hediye kazanıyorlar. Alışverişlerin farklı günlerde ya da farklı iş yerlerinde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aynı gün aynı üye iş yerinden yapılan alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil ediliyor. 100 TL üzeri harcamalar aynı güm içinde ama farklı Maximum üye iş yerlerinden yapıldığında tüm alışverişler kampanyaya dahil sayılıyor.

Yapılan alışverişlerin ve harcamaların kampanya kapsamında sayılabilmesi için alışverişin Maximum üye işyerlerinde 16-31 Aralık tarihleri arasında yapılması ve Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Alışverişin peşin ya da taksitli yapılması önem taşımıyor. 100 TL ve üzerinde alışveriş yapılması yeterli oluyor. Her müşteri kampanyadan bir defa yararlanabiliyor. Birden fazla Maximum Kart sahibi olanlar sadece bir kez kampanyaya katılabiliyorlar. MaxiMiles kart sahipleri de kampanyadan faydalanabiliyor.

100 TL ve üzeri yapılan beşinci alışverişte 50 TL Maxi Puan kazanılmış oluyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “YENIYIL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan / yapılacak kartın son 6 hanesini yazarak 4402’ye SMS göndermeleri yeterli oluyor.

Ziraat Bankası Maximum Kart sahibi olanlar ise aynı mesajı 4747’ye SMS göndererek kampanyaya katılabiliyorlar.

Kampanya ile kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecek ve kazanılan puanlar 19 Ocak tarihine kadar kullanılabilecek.

Bankamatik kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahil ediliyor. Kampanya ile Maxi Puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekiyor. Bankamatik kartları ile kampanyaya katılmak için SMS ile katılım şartı aranmıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Maximum Kart ile 100 TL Üzeri 5. Alışverişe 50 Lira Maxi Puan Hediye”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank 5030 ile Kredi Başvurusu 2 Liraya 5 Bin 4 Liraya 10 Bin Lira

Finansbank düşük ödemelerle başlayan kredisi ile ihtiyaçlar için düşük ödemeli kredi seçeneği sunuyor. Finansbank'tan kredi kullananlar günlük 2 Lira ödemeli...

Kapat