Maaşını Alan Emeklilere Akbank’tan Avantajlı Dosya Masrafı İndirimli Kredi

Emekli maaşını Akbank’tan alanlara hangi avantajlar sağlanıyor? Maaşını Akbank’tan alan SGK emeklileri hesap ücreti ödemiyorlar, avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açabliyorlar ve kredlierde dosya masrafı indiriminden yararlanıyorlarç

İster SSK, ister Emekli Sandığı ister Bağ-Kur emeklisi olsun tüm SGK emeklileri Akbank’ın sunduğu cazip fırsatlardan yararlanıyorlar. Maaş müşterisi olan emekliler Akbank’ta vadeli mevduat hesabı açtıkarında normal faiz oranlarından daha yüksek oranlarda faiz oranlarıyla kazanç sağlıyorlar.

Akbank’tan kredi almak almak isteyen maaş müşterisi emeklilere de tanınan cazip fırsatlar var. Maaşını Akbank’tan alan emekli müşteriler dosya masrafı indiriminden yararlanarak kredi çekebiliyorlar. Dosya masrafı indirimi ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi kullanan tüm emekliler için geçerli.

Maaşını Akbank!a taşıyanlar maaşlarını nasıl çekiyorlar? Maaşını Akbank’a aktaran emekliler maaşlarını dilerlerse Akbank şubesinden, dilerlerse Akbank ATM’lerinden kolaylıkla ve beklemeksizin çekebiliyorlar. Emekliler maaş ödemelerinin hangi Akbank şubesinden yapılacağını kendileri belirliyor.

Emekli maaş ödemesini Akbank’tan alan müşteriler ayrıca tüm kanallardan ücretsiz havale yapma imkanına kavuşuyorlar. Emeklilerin yaptıkları havale gönderme işlemlerinden ücret alınmıyor.

Emekli maaşımı nasıl Akbank’tan almaya başlayabilirim? Emekli maaşı için banka değişikliği işlemini yapmak çok kolay. Dileyenler herhangi bir PTT şubesinden e-devlet şifresi aldıktan sonra www turkiye gov tr adresinden banka değişikliği işlemini yapabiliyorlar. İsteyenler en yakın SGK Müdürlüğü’ne giderek banka değişiklik isteklerini ve maaş almak istedikleri Akbank Şubesini belirterek değişiklik dilekçesi verebiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Maaşını Alan Emeklilere Akbank’tan Avantajlı Dosya Masrafı İndirimli Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı İçin Tek Limit Nasıl Olacak Ne Kadar Kart Limiti Verilecek

Kredi kartları için tek limit uygulamasına geçiliyor. 2012 yılı içinde geçilmesi planlanan uygulama ile kredi kartı bulunan kişilerin tüm kartları...

Kapat