Kobi Dost Kredisi 3 Ay Sonra Ödemeli Vakifbank’ta Çabuk Büyümek İsteyen Kobiler İçin

Çabuk büyümek isteyen Kobiler için Kobi Dost Kredisi Vakıfbank tarafından sunuluyor. Vakıflar Bankası Kobi Dost Kredisi ile kredilerini şimdi kullanan Kobiler kredi geri ödemelerini aylar sonra yapmaya başlıyorlar ve geri ödemesiz dönemler içeren kredi imkanlarından yararlanıyorlar.

‘Bir Kobi Dost Yeter, Çabuk Büyür Kobiler’ sloganıyla yürütülen kredi kampanyası ile Vakıfbank ekonomiye ve reel sektöre sunduğu geleneksel desteğine devam ediyor. Üretime ve istihdama büyük katkı sağlayan Kobileri her zaman desteklemeyi temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Vakıflar Bankası Kobi Dost Kredisi ile uygun ödeme koşullarıyla sunduğu Kobi Kredileri ile Kobilere desteğini sürdürüyor.

Vakıfbank Kobi Dost sektörel kredilerle 12 ayrı sektöre özel destek kredileri sunuluyor. Kobilerin tüm finansal ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak yapılandırılan Kobi Dost Kredi paketleri arasında her ihtiyaca yönelik krediler var. Krediler ödemesiz dönemli olarak ertelemeli kredi şeklinde kullanılabiliyor. Bu şekilde kredi kullanan Kobiler belirli bir dönemi ödeme yapmadan geçirme fırsatı yakalıyorlar.

Kobilere sağlanan krediler arasında Kobi Dost esnaf destek paketi, Kobi Dost turizm sektörü kredileri, imalat sektörüne yönelik kobi kredileri, otomotiv yan sanayi için kullandırılan kobi kredileri, lojistik ve taşımacılık sektörüne yönelik krediler, ihracat sektörüne destek sağlamak amacıyla sunulan Kobi Dost kredisi, hizmet sektöründeki kobilere yönelik krediler, gıda toptancıları için sunulan kobi kredi paketleri, mobilyacılara ve mobilya sektörüne sunulan kredi imkanları, akaryakıt bayilerine sunulan krediler, kırtasiyeciler için krediler ve beyaz eşya bayileri için sunulan destek kredileri var.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Kobi Dost Kredisi 3 Ay Sonra Ödemeli Vakifbank’ta Çabuk Büyümek İsteyen Kobiler İçin”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maximum Kart ile 100 TL Üzeri 5. Alışverişe 50 Lira Maxi Puan Hediye

Maximum Kart'ın yeni Maxi Puan kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Kampanya ile bu yılın sonuna kadar Maximum Kart sahipleri Maximum üye...

Kapat