Kefilsiz Yeni Yıl Kredisi HSBC İhtiyaç Kredileri Kampanyaları

Yeni Yıla Özel HSBC Kredisi Var mı? HSBC 12 ay vadeli Yeni Yıl Kredisi kampanyası başlattı. Kredi kampanyası kapsamında 12 ay vadeli olarak Yılbaşı Kredisi kullanılabiliyor. HSBC’nin Yeni Yıl Kredisi için uygulanan faiz oranı ise aylık % 0.79.

Yeni Yıl Kredisi Maksimum Limiti Nedir? Ne Kadar Yılbaşı Kredisi Alınabiliyor? HSBC Yeni Yıl Kredisi 5.000 TL limitli olarak alınabiliyor. Kampanyada en yüksek kredi kullanma tutarı olarak 5 Bin Lira belirlendi. Kampanya ile yeni yıla özel krediden faydalanarak 5.000 Lira kredi kullananlar 12 ay süreyle aylık 443 TL taksit ödüyorlar. 5.000 TL için uygulanan dosya masrafı 249 TL, bireysel kaza sigorta primi ise 42 TL.

Cepten Yeni Yıl Kredisi Başvurusu Yapılıyor mu? Başka Hangi Yollarla Kredi Başvurusu Yapılıyor? HSBC Yeni Yıl Kredisi başvurusu 4499 numaralı başvuru hattına SMS göndererek yapılabiliyor. Gönderilen kısa mesajda ‘kredi’ yazmak yeterli oluyor. ‘Kredi’ yazarak 4499’a kısa mesaj gönderenler cep telefonu ile kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Bu numara Turkcell aboneleri için geçerli. Diğer operatör abonelerinin 0532 757 44 99’a SMS göndermeleri gerekiyor.

HSBC Bank kredi başvuruları SMS’nin yanısıra HSBC şubelerinden, ATM’lerden, HSBC İnternet Şubesi ya da web sitesi aracılığıyla yapılabiliyor.

Tags : , , ,

One thought on “Kefilsiz Yeni Yıl Kredisi HSBC İhtiyaç Kredileri Kampanyaları”

  1. SELAM BEN AHMET BAŞARAN BENDE SİZİN KREDİ KARTLARIM VAR YALNIZ 3 YILDIR AŞAĞI YUKARI KULLANMIYORUM BANA BU KARTLARI AÇABİLİR MİSİNİZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Milli Piyango Bileti Hediyeli Yeni Yıl Kredisi

Denizbank Yılbaşı Kredisi Milli Piyango hediyeli. Yeni yıla özel düzenlenen kredi kampanyası ile Deniz Yıbaşı Kredisi alanlar bedava Milli Piyango...

Kapat