İş Bankası Yılbaşı Kredisi 2012 İçin Yeni Yıl Kredileri Aralık Ayında Başvuru

İş Bankası 2012 yılı için Yeni Yıl Kredisi veriyor mu? Türkiye İş Bankası her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla girerken Yılbaşı Kredisi veriyor. İş Bankası’nın avantajlı koşullarla sunduğu Yeni Yıl Kredisi kampanyası ile 5.000 TL kredi aylık % 0.77 faiz oranıyla kullanılabiliyor.

İş Bankası Yeni Yıla Özel Yılbaşı Kredisi için kimler başvurabiliyor? İş Bankası’nın yeni yıla girerken masraf ve ihtiyaçlar için sunduğu Yeni Yıl Kredisi için tüm ücretli çalışanlar ve serbest meslek sahipleriyle emekliler başvuru yapabiliyorlar.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi için son başvuru tarihi ne? Aralık ayının kaçına kadar Yılaşı Kredisi başvurusu yapılabiliyor? İş Bankası’nın Yeni Yıl Kredisi’ne başvurular 30 Aralık tarihine kadar yapılabiliyor. Kampanya kapsamında kredi kullanmak isteyenler 30 Aralık tarihine kadar Yılbaşı Kredisi başvurusu yapabilecekler.

İş Bankası Yılbaşı Kredisi kaç ay vade ile kullanılıyor? İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 10 aya kadar vadelerde kullanılabiliyor. Ayda 0.77 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullananlar 10 ay vadeli olarak kredi geri ödemesi yapabiliyorlar.

Tags : ,

One thought on “İş Bankası Yılbaşı Kredisi 2012 İçin Yeni Yıl Kredileri Aralık Ayında Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Kredisi Borç Kapatma Kredileri ve Başka Bankaya Kart Borcu Taşıması

İhtiyaç kredisini kredi kartı kredisi olarak kullanarak kredi kartı borcunu ödemek ya da borcu başka karta taşımak yoluyla kart borcunu...

Kapat