İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 0.76 Faiz 60 Ay Vade Cepten Başvuru

Yeni yıla girmek istemeyen adamı bile mutlu edecek kredi İş Bankası’nda. İş Bankası Yeni Yıl Kredisi % 0.76’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle sunuluyor. ‘Yeni Yıla Girmek İstemeyen Adam’ reklam filmiyle tanıtılan kredi kampanyasında 30.000 TL’ye kadar kredi kullanma olanağı sunuluyor.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi’ne en kolay başvuru yolu cep telefonundan kısa mesaj göndermek. Cepten başvuru yapanlar kredi cevabını hemen alıyorlar. Kredi cevabı hemen cebe geliyor. İş Bankası Yeni Yıl Kredisi için cepten başvuru numarası 4402. Cepten kolayca başvrumak için 4402’ye mesaj atın, cevabı hemen cebinize gelsin.

Cepten yeni yıl kredisi başvurusu yaparken gönderilecek SMS mesajına NAKİT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numaranızı, kredi tutarını ve aylık gelirinizi aralarda boşluk bırakıp yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli.

Son başvuru tarihinin 30 Aralık olduğu kampanyaya cep telefonunun yanısıra İş Bankası Şubelerinden, Bankamatiklerden, İnternet Şubesi’nden, 444 02 02 no’lu Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan da başvuru yapılabiliyor.

Kredi kampanyası ile 12 ay vadeli 5.000 TL kredi % 0.77’den başlayan faiz oranlarıyla kullanılabiliyor. İş Bankası Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olan müşteriler aylık % 0.76 faiz oranından yararlanabiliyorlar. Daha yüksek tutarlarda ve daha uzun vadelerde değişik faiz oranlarıyla Yeni Yıl Kredisi alınabiliyor. Maaşını İş Bankası’ndan alan müşterilere ise Masrafsız Maaş Kredisi fırsatı sunuluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 0.76 Faiz 60 Ay Vade Cepten Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İndirimli 3 Ay Ertelemeli 30000 TL Kredi Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile

Akbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile yılbaşı öncesi nakitsiz kalmak istemeyenlere indirimli kredi kampanyasını sunuyor. Akbank indirimli ihtiyaç kredisi kampanyası...

Kapat